13. Valeri Kovalenko, 96 miljonit eurot BLRT Grupi suuruselt teine aktsionär. Üks, kes pole rahul Fjodor Bermani tegevusega kontserni juhina. Tuli Balti Laevaremonditehasesse 1971. aastal laevaremondijuhiks.
14. Roman Stroykov, 89,5 miljonit eurotVenemaa hulgikaupmees, kelle Eestis asuv ettevõte vahendab Eestis asuvate tolliladude kaudu Kagu-Aasiast Venemaale tööstuskaupu. Tal on osalus ka Muuga sadamas konteineriteenuseid pakkuvas transpordifirmas Esterson. Selle firma suurim omanik on registreerinud end Kariibi mere troopilistel saartel asuvas väikeriigis Saint Kitts ja Nevis.
15. Margus Linnamäe, 83,5 miljonit eurotRavimite hulgi- ja jaemüügi, metsa- ja põllumajanduse, loomasööda hulgimüügi, toitlustuse ja kinnisvaraarendusega tegeleva kontserni MM Grupp omanik. Olulisim firma on ravimimüügikett Magnum.
16. Igor Izraeljan, 81,9 miljonit eurotPaarkümmend aastat tagasi Lasnamäe korteris vineeri vahendamisega äriteed alustanud Igor Izraeljanile kuulub kilpparketi, vineerikastpakendite, kaablitrumlite ja puittaara tootmise ning vineeri ja ehituspapi müümisega tegelev Technomar & Adrem. Ettevõtte tegevusraadius on lai, peamised eksporditurud on Saksamaa, Rootsi, Norra ja Soome. Mitu aastat on firma ka Ukrainas aktiivselt parketimüügiga tegelenud.
17. Kalev Järvelill, 80,1 miljonit eurotTõusis maksuameti peadirektori ametikohalt Tallink Grupi osanikuks.
18. Toonart Rääsk, 75,5 miljonit eurotKoos Marko Matvere ja Jaan Tättega ümber maailma purjetanud Rääskile kuulub hotell Metropol. Tema teised firmad Landeste ja Impala tegelevad bürooruumide ja ladude rentimisega ning kinnisvaraarendusega. Rääski omanduses on ka Jõhvi kaubakeskus.
19. Anatoli Kanajev, 73,5 miljonit eurotMuuga sadamas tegutseva väga eduka Transiidikeskuse omanik. 2012. aasta jaanuaris ostis kaasaktsionär Sergei Artjomovilt 15% suuruse osaluse merekonteinerite terminalist Muuga CT ja viis Transiidikeskuse tütarfirmad emafirma koosseisu.
20. Peter Hunt, 73,2 miljonit eurotPatju ja tekke tootva Wendre omanik. Wendre tegevus on pidevalt laienenud. 2006. aastal võeti Saksa padja- ja tekitootjalt Brinkhaus üle tekstiilivabrik Poolas. 2009. aastal alustati Pärnu linavabriku ruumides kušettide tootmist, 2010. aastal koliti Eestisse üks Rootsis asunud tootmisüksus ning eelmisel aastal käivitati tootmine Hiinas.