Jaga lugu:

Linna hagi on propagandatrikk

Keskerakonna juhitud Tallinna linnavalitsuse otsus esitada Äripäeva vastu hagi on tavapärane propagandatrikk, et seada kahtluse alla Äripäevas ilmunud artiklid ja suunata avalikkuse tähelepanu ära olulistelt teemadelt.

Üheks oluliseks teemaks on Keskerakonna varjatud rahastamine ning Keskerakonda kuuluvate Tallinna linnajuhtide tegevus osade ettevõtjate soosimisel.

Äripäev on reedel ja esmaspäeval kajastanud kohtus korduvas pistisevõtmises süüdi mõistetud endise linnaametniku Ivo Parbuse kohtutoimikutes olevaid dokumente. Nendest dokumentidest selgub, et Ivo Parbus tegutses linnajuhtide teadmisel. Samuti ilmneb jõustunud kohtuotsuse dokumentidest, kuidas Keskerakonna propagandategevuseks varjatult raha maksnud ettevõtjale tehti Tallinna linnas soodne otsus.

Linnavalitsuse algatataval kohtuvaidlusel on üks suur pluss – avalikkus saab veelgi paremini teada, kuidas tegelikult Tallinna linna valitsetakse. Keskerakonda kuuluvad Tallinna linnajuhid oleksid aga käitunud pealinna maksumaksja suhtes ausalt ja korrektselt, kui hagi oleks esitanud Keskerakond, sest Äripäeva artiklites kritiseeriti eeskätt Tallinna linna juhitavate keskerakondlaste tegevust.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
Hetkel kuum Äripäevas