Indrek Kald • 31. oktoober 2013 kell 8:38

isePankur laienes Soome ja Hispaaniasse

Eesti päritolu ühisrahastuse teenus isePankur pakub nüüdsest täisteenust lisaks Eestile ka Hispaania ja Soome turul.

"Vaatamata kõrgele töötusele Hispaanias on hästi tasustatud stabiilse sissetulekuga tarbijate koguarv endiselt kõrgem kui kõigis Põhjamaade ja Balti riikides kokku. Soome on meile lähedal olev ja tuttav riik, kus on kiirlaenud väga levinud ning seega on seal palju tarbijaid, kellel saame aidata vabaneda kallitest kiirlaenudest ning säästa igakuistelt laenumaksetel," selgitas isePankuri asutaja ning juht Pärtel Tomberg.

Soomes on tänaseks esitatud laenutaotlusi 18,3 miljoni euro eest ning Hispaanias 1,4 miljoni eest, seisab ettevõtte pressiteates.

isePankuri teatel on nende eesmärk Soomes ja Hispaanias pakkuda madala intressiga tagatiseta laene rohkematele inimestele ja tagada investoreile mitmekesisemad investeerimisvõimalused.

Keskmiselt on isePankuri laenumahu igakuine kasv olnud 20%. Oktoobris väljastati laene rohkem kui miljoni euro eest. Teenus on investoreile avatud 28 Euroopa riigis.

isePankur on ühisrahastuse teenus, kus kasutajad saavad teostada omavahelisi laenu- ja investeerimistehinguid. isePankuril on rohkem kui 35 000 klienti. Hiljuti valis ajakiri Forbes isePankuri Euroopa viie parima ühisrahastuse ettevõtete hulka. isePankuri investorite keskmine tootlus on olnud üle 17% ning keskmine laenuintress 25%.

Hetkel kuum