Eesti Meedia üks omanikest Mart Kadastik ei usu, et Eesti Meedia suuromaniku Margus Linnamäe 55% protsendiline BNSi osaluse ost kahe uudisteportaali töös mingeid liitumisi kaasa tooks.
„Ma ei usu ja me ei ole üldse selle peale mõelnud. Ma ei usu, et see mingisuguseid liitumisi kaasa toob, see on ikkagi eraldi äriprojekt, kus on teine omanik ja struktuur,“ kommenteeris Kadastik.
Ta lausus, et BNSiga on varem koostööd tehtud ja tehakse ka edaspidi. Kadastik ütles, et BNSis on oma äriloogika ja omad ärieesmärgid ning vaevalt see Postimehe lugeja jaoks midagi muudab.
Linnamäe plaan BNSiga liituda oli Kadastikule varasemalt teada.
Täna teatas MM Grupi tütarettevõte UP Invest ja Uudisvoog OÜ, et Margus Linnamäe omandab 55protsendilise osaluse BNSis. Enamusosaluse omandamisega toob Linnamäe BNSi juhtima Urmas Sõõrumaale kuuluvast
USSist äsja lahkunud Sven Nuutmanni, kellest saab ka UP Investi juhatuse liige.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!