Eliisa Matsalu • 11. detsember 2015 kell 9:30

Parts: kõigis hädades mulle vihjata on moodne trend

Juhan Parts  Foto: Raul Mee

Juhan Parts vastas Neinar Seli etteheidetele, et Seli jutt pole ainult tugevalt liialdatud, vaid ta vajaks ka kapitaalset abi.

Riigikohtus süüdi mõistetud ja Reformierakonnast välja astunud Neinar Seli saatis täna avalikkusele pika avalduse, milles süüdistab nii Eesti õigussüsteemi ebaadekvaatsust kui ka Juhan Partsi.

Seli kirjutas avalduses: „Võibolla peaksin ma Juhan Partsilt kättemaksu sissenõudmiseks esitama kuriteoteate seoses Estonian Airis põlenud 84,9 miljoni suuruse ebaseadusliku riigiabiga? Eriti "lahe" oleks, kui Euroopa Kontrollkoja liige selle eest nt vangi mõistetakse?!, kuigi see oli valitsuse ühine otsus jms. Las saab oma triibulised kätte? Oma "väljateenitud" rootsi kardinad? Et oleks vorst vorsti vastu?“

Juhan Parts vastas Seli juhtumi peale, et kohus on oma otsuse teinud. „Tegelikult olen nõus sellega, et Seli ongi tegus inimene, aga tema kaasaminemine savisaareliku õigussüsteemist väljaspool konseptsiooniga ja moodsa trendiga vihjata kõigis hädades Juhan Partsile seab tolle kahtluse alla,“ teatas Parts.

Parts kinnitas, et tal polnud kriminaalasjaga mingit otsest sidet. „Kuuldused kohtu, prokuratuuri ja politsei kuuluvusest minu magnetvälja ei ole mitte ainult tugevalt liialdatud, vaid vajaksid hoopis kapitaalsemat sorti abi,“ ütles ta.

Hetkel kuum