Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Töötukassast sai palgatoetust 625 ettevõtet
Möödunud nädalal andis töötukassa palgatoetust märtsi eest 625 ettevõttele, töötajatele maksti välja miljoni euro eest töötasusid, riigile läks see maksma 1,3 miljonit eurot.
Märtsikuu eest tulid palgatoetust küsima veel viimased 600 ettevõtet.
Foto: Liis Treimann
Tegemist on nii-öelda viimaste märtsi eest esitatud palgahüvitiste taotlustega, arvestades, et eelmiste nädalatel on summad ulatunud miljonitesse ning ühtekokku on toetusteks makstud 26 miljonit eurot.
Ärikingituste ekspert Anti Saluneem näeb ärikingituses enamat kui nipsasjakest – see on päris tööriist suhete hoidmisel. “Kui sa kingid kalamehele personaalse landi tema nimega, töötab see paremini kui ükskõik milline üldine joogipudel,” toob ta näite.