Laubre pimestab Haapsalu ilutulestiku tasuta vaatajaid

23. mai 2001, 08:36

Haapsalu ilutulestikuvõistluse peakorraldaja Lauri Laubre tahab lahesopi vastaskaldal rakettide mängu tasuta nautivaid inimesi võimsate pro?ektoritega pimestada, kirjutab SL Õhtuleht.

?Läinud reedel katsetati Paralepa rannas üht neljast piirivalvepro?ektorist, mida kavatsetakse kasutada turvaala valgustamiseks ja umbes 800 meetri kaugusel asuvale vastaskaldale tulevate inimeste pimestamiseks,? ütleb Firenighti korraldaja Baltic Music Promotions pressiesindaja Reno Hekkonens. ?Arvan, et pro?ektorid võetakse kasutusele,? lisab ta rahulolevalt.

Hekkonensi sõnul kasutatakse ülivõimsaid valgusheitjaid sellepärast, et Hispaania ilutulestikutiim kavatseb kasutada vee kohal lõhkevaid ilupomme.

?Lastakse nagu gestaapotuli öösel aknast sisse!? ütleb Haapsalus poekest pidav Maie. ?Kusagil maailmas pole sellist asja, et ilutulestiku vaatamist keelatakse. Mina seda nii kalli raha eest vaatama ka ei lähe!?

Eile õhtul Paralepa ranna vastaskaldal oma koduõuel rohinud Maive nimetab inimeste pimestamist totraks. ?Lihtsalt jube, mida kõike välja ei mõelda!?

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing