Cisco kolmanda kvartali käive oli 7,3 mld USD

Liis Kängsepp 10. mai 2006, 13:08

Võrguseadmete tootja Cisco Systems Inc jooksva majandusaasta kolmanda kvartali käive ulatus 7,3 mld USA dollarini, puhastulu oli 1,4 mld dollarit.

Cisco käesoleva majandusaasta üheksa kuu käive oli kokku 20,5 mld dollarit, eelmise majandusaasta samal perioodil oli see 18,2 mld dollarit. Jooksva majandusaasta üheksa kuu puhastulu ulatub 4 mld dollarini. Aasta tagasi samal perioodil oli see 3,4 mld dollarit.


Cisco jooksva majandusaasta kolmas kvartal lõppes 29. aprillil. Kolmandal kvartalil viis Cisco lõpule ühinemise Scientific Atlanta ja SyPixx Networksiga.

Cisco Systemsi presidendi ja juhatuse esimehe John Chambersi sõnul oli kolmas kvartal Ciscole väga edukas. 'Eriti oleme rahul USA ja arenevate turgude kasvuga ning heade tulemustega kõikides peamistes tootegruppides,' kommenteeris ta tulemusi.

'Tänapäeval toimuvad tehnoloogiatööstuses suured muutused - infotehnoloogias mängivad järjest olulisemat rolli intelligentsed võrgusüsteemid. Cisco oskas seda ette aimata juba mitu aastat tagasi ning täna näeme oma investeeringute kasulikkust,' lisas Chambers.

Cisco Systems Inc on maailma juhtiv võrgutehnoloogiafirma, mis asutati 1984. aastal Stanfordi Ülikooli arvutitehnoloogide poolt. 47 000 töötajaga ettevõtte turuväärtuseks hinnatakse ligikaudu 123 miljardit USA dollarit. Eelmisel majandusaastal ulatus Cisco müügi­käive 24,8 miljardi dollarini, mis on 12,5% suurem kui 2004. a majandusaastal.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing