Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Investor: brittidelt keelu saanud Mintos ei pingutanud piisavalt
Suurbritannia näitas Balti riikides popile ühisrahastusplatvormile punast tuld ilmselt seepärast, et platvorm ei selgitanud piisavalt hästi oma ärimudelit, leidis väikeinvestor Kristi Saare.
Suurbritannia finantsinspektsioon ei andnud tegutsemisluba Balti riikides populaarsele Läti ühisrahastusportaalile Mintos, kriitikat saab nii portaal kui ka selle juhtkond.
Küberkuritegevus on kasvanud maailma suuruselt kolmandaks majanduseks ning Eesti ettevõtted ei jää rünnakute sihtmärkidest puutumata. Ainuüksi viimase aastaga on mõjuga intsidentide arv Eestis kasvanud ligi kaks korda.