9. veebruar 1998 kell 22:00

Sabotaazhiavastaja

Infrapunaandur IR 250T sisaldab maskeerimisvastast seiresüsteemi. Kui detektori luuk või vahetu lähedus on kaetud vahu, fooliumi, piserduse, pappkarbi või muu sellisega, läheb detektor häireolukorda.

Seade võimaldab maskeerimisest teada saada mistahes ajal. Lisaks sisaldab IR 250T musta peeglit ja Pirasici integreeritud vooluühendust.

Erinevalt olemasolevatest optilistest peeglitest on mustal peeglil selgelt piiritletud eristavad omadused. Ta peegeldab vaid infrapunast kiirgust inimliikumisele omasel lainepikkusel. Koos valge valgusfiltri ja pürosensoriga on seade immuunne tavalisele valehäirete põhjusele -- vilkuvale valgele valgusele.

IR 250T-l on ka sisemise kontrolli süsteem, mis jälgib pidevalt, et seade oma ülesandeid korrektselt täidaks.

Vaatamata ülimalt keerukale sisule saab IR 250T kaheosalist valget plastikümbrist paigaldada seintele ja nurkadesse ilma lisaseadmeteta.

IR 250T on kohaldatud kasutamiseks kaubanduslikes ja tööstuslikes ruumides, pankades ja suurtes eramutes. Seadmel on VDS C-sertifikaat.

Tegu on tipptasemel tootega, mille väljatöötamisel on erilist tähelepanu pööratud IR-anduri võimaliku saboteerimise välitimisele. Saboteerimise all mõistetakse IR-anduri eelnevat välist mõjutamist selliselt, et andur sissemurdmise käigus ei reageeri.

Seade annab tõhusa kaitse kindlustuspettuse ehk lavastatud röövi vastu. Teine oluline aspekt on valehäirekindlus, mis annab eelised nii turvafirmale, kes võtab endale täieliku materiaalse vastutuse oma teenustega seotud võimalike kahjude eest, kui valvatava objekti omanikule.

IR 250 on otstarbekas kasutada üldkasutatavates ruumides, kus on päevasel ajal võimalik märkamatult tegutseda, ning kõrgendatud turvalisuse nõudega ruumides.

Hetkel kuum