Peeter Raidla • 5. november 2003 kell 12:31

Aasta Naine 2003 selgub 12. novembril

Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsioon (EENA) kuulutab välja tänavuse Aasta Naise tiitli võitja 12. novembril 2003.

Aasta naise tiitli pälvib ühiskonnaelus aktiivne ning tuntud Eesti naine, kes on saavutanud silmapaistvaid tulemusi oma professionaalses tegevuses - äris, teaduses, kultuuris või mistahes muul elualal. Aasta Naise tiitli laureaadi valib EENA juhatus organisatsioonide, ettevõtete ja üksikisikute poolt esitatud kandidaatide hulgast.

Aasta Naise tiitli on varasematel aastatel pälvinud turismifirma Tallinntuur tegevdirektor, Eesti Turismifirmade Liidu president Daisy Järva, Tartu Ülikooli arstiteaduskonna professor Heidi-Ingrid Maaroos, koduloolane Aino Valgma, invasportlane Annely Ojastu, endine Tallinna linnapea ja Riigikogu liige Ivi Eenmaa, Tallinna Lastehaigla toetusfondi kuraator ja endine Riigikogu liige Liis Klaar, Ellerheina dirigent Tiia-Ester Loitme, Kehra Tselluloosi- ja Paberivabriku Horizon juhatuse liige Zanna Botvinkina, AS Samelin juhatuse esinaine ja tegevdirektor Leida Kikka.

Aastal 2002 valiti aasta naiseks Tallinna Lastehaigla Sihtasutuse juhatuse esinaine Merike Martinson. Kahel korral on EENA valinud ka aastate naised, kelleks olid näitleja Salme Reek (1993) ja Tartu Ülikooli professor Marju Lauristin (1997).

Hetkel kuum