Raha tuleb kas noormehe pangakontole või saab ta selle sularahas. Kõik oleneb olukorrast ja sellest, kus ta parasjagu asub. Kristjan eelistab sularaha pangakaardi kasutamisele.
Poodides ja väljas käies meeldib noormehele maksta sularahas. See on tunduvalt mugavam. Rahalise seisu kontrollimiseks pangaautomaatide vahet jooksmist peab Kristjani väga tüütuks.
Suvel käis Kristjan ehitusel taskuraha teenimas. Välja teenutud palga kulutas ta enamasti nende asjade peale, mida endal vaja oli ja mille jaoks vanematelt raha ei tahtnud küsida. Ka praegu käib Kristjan tööl, palk on üle Eesti keskmise, nagu ta ise ütleb.
Raha kasutab noormees enda otstarbeks, sest raha on ju alati vaja.
Enamasti kulub sissetulek söögi-joogi ning nädalavahetustel sõpradega kinoskäikude või lihtsalt koosviibimiste peale, natukene tuleb iga kuu ka loomulikult riiete eest maksta.
Raha küsib Kristjan vanematelt juurde siis, kui endal puudu jääb.
Hobisid Kristjanil ei ole. Nende pealt hoiab töökas noormees suure hulga raha kokku.
Autor: Katharina Toomemets
Seotud lood
Augusti lõpus hakkas Saue vallas Laagris tööle rahvusvahelise toiduainetööstuse Solina uus 15 000 ruutmeetrine moodne tootmiskompleks. Selleks, et tehase logistika oleks sujuv, kiire ning turvaline, tegi Forus koostöös ettevõttega GoSwift nutika turvalahenduse. Lisaks hoolitseb Forus kogu territooriumi turvalisuse ja nõrkvoolusüsteemide hoolduse eest.
Enimloetud
1
Ettevõtjad ei leia ka ise üksmeelt
5
Rõtov, Mandel ja Lang ettevõtete maksustamisest
Hetkel kuum
Ettevõtjad ei leia ka ise üksmeelt
Rõtov, Mandel ja Lang ettevõtete maksustamisest
Tagasi Äripäeva esilehele