Piret Reiljan • 5. veebruar 2013
Jaga lugu:

Grupp lapsevanemaid toetab Rajasalu

Kuus Padriku lasteaias käivate laste vanemat saatsid peatoimetajatele avaliku kirja, kus viitavad probleemidele lasteaias ja paluvad mitte muuta teemat poliitiliseks.

Pöördumise teinud lapsevanemate hulgas on ka tuntud tippjuht, Oracle'i Balti regiooni juht Olle Tischler.

Harju maavanema Ülle Rajasalu organiseerimisel toimus jaanuaris Padriku lasteaias erakorraline riiklik järelevalve, mis oli suunatud ühe konkreetse rühma õpetaja vastu. Selles rühmas käib ka Rajasalu lapselaps. Kolleegide ja mitmete lapsevanemate poolt on õpetaja kõrgelt hinnatud, kuid on ka rahulolematuid lapsevanemaid.

Järgneb grupi lapsevanemate tänahommikune pöördumine.

Lugupeetud peatoimetajad

Kirjutame Teile avaliku kirja seetõttu, et oleme hiljuti meedias näinud ebaõiglaseid süüdistusi, mis puudutavad Padriku lasteaias toimuvat ja selle hindamist. Meie lastevanematena oleme soovinud saada erapooletut hinnangut mitmes küsimuses. Kuna Padriku lasteaed juhataja Monika Kersega eesotsas ega ka Tallinna haridusamet meie häält kuulda ei võta, siis oleme selleks ise pöördunud Harju maavanema ja Harju maavalitsuse töötajate poole. Kui lapsed on Eestis üks prioriteetidest, siis peab nende hoidmine ja kasvatamine olema heal tasemel, turvaline ja ühtsetel reeglitel põhinev. Oleme siiski väga mures sellepärast, mida oleme aastate jooksul kogenud Padriku lasteaias, eelkõige ühes rühmas ja seetõttu pöördusimegi Harju maavalitsusse riigipoolse järelvalve algatamiseks.

Palume antud teemat mitte muuta isiklikuks, ammugi mitte poliitiliseks küsimuseks ei järelvalve tegija(te) ega lasteaiaõpetaja(te) osas. Meie eesmärk on saada hinnangud meie kaebuses kirjeldatud probleemide suhtes. Kindlasti toob lähitulevik üldsusele rohkem selgust ka kaebuste sisu osas ning omalt poolt oleme valmis koostööks, et sündmused ja kirjeldused Padriku lasteaiaga seonduvast ei muutuks ühepoolseks kallutatud käsitluseks, mida just eelmise nädala lõpus meedias edastati.

Lugupidamisega

Tallinna Padriku lasteaia lapsevanemad

Merle Sepp, Otto Riisenberg, Enel Riisenberg, Kadri Purje, Margarita Zavadskis, Olle Tischler

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
Hetkel kuum