Ken Rohelaan • 18. november 2014 • 1 min
Jaga lugu:

Pro Kapital: võtame Kopli projekti väga tõsiselt

Pro Kapital Grupi tegevjuhi Allan Remmelkoore sõnul on neil vaja täpsemalt hinnata investeeringuid Kopli liinidesse.  Foto: Raul Mee

"Olen kindel, et kui lõplikus pakkumisvoorus osaleb kaks ettevõtet, siis parim pakkumine võidab!" lausus Pro Kapital Grupi tegevjuht Allan Remmelkoor.

Remmelkoor on veendunud, et Tallinna korteriturg jätkab pikemas perspektiivis stabiilset arengut ja tõusujoont. Ta lisas, et Kopli liinid on Tallinnas ainulaadne mastaapne piirkond, mis asub vahetult mere ääres, ei jää kesklinnast kaugele ning millel on rääkida oma lugu.

"Meile kõigile teada probleemid, millega liinid on viimastel aastakümnetel maadelnud, on ületatavad ning sellest piirkonnast on võimalik luua hubane ja inimsõbralik keskkond," ütles Remmelkoor. Tema sõnul on Pro Kapitalil vaja teha veel palju tööd, et hinnata vajalikke investeeringuid ja muid küsimusi enne lõplikus pakkumisvoorus osalemise otsust. "Kuid hetkel teada müügitingimused on lubavad," lisas ta.

Konkurentsi kohta Fund Ehitusega ütles Remmelkoor, et Pro Kapital on Tallinna kinnisvaraturul tegutsenud kaua. "Meil on kogemusi ning me võtame seda projekti väga tõsiselt," teatas Remmelkoor.

Pro Kapital esitas täna pakkumise Kopli liinide kombineeritud pakkumise esimeses voorus osalemiseks. Pro Kapitali kõrval huvitub samast projektist ka Fund Ehitus.

Jaga lugu:
Seotud lood
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt