kinnisvarauudised.ee  • 25. august 2017 kell 10:10

Rahvusvaheline investor ostis Veerenni Tervisekeskuse

Veerenni Tervisekeskus  Foto: Catella / Lendavadpildid

Suve üks suuremaid kinnisvaratehinguid oli äsja valminud Veerenni Tervisekeskuse müük rahvusvahelisele investorile, kirjutab kinnisvarauudised.ee.

Seitsmekorruselise hoone ankurüürnik on Eesti suurim meditsiinilabor SYNLAB, mille omanik on Euroopa üks suuremaid laboriteenuste pakkujaid SYNLAB Holding GmbH, kirjutab kinnisvarauudised.ee. Lisaks on uues hoones Confido erakliinik, perearstikeskus Sinu Arst, Südameapteegi apteek koos keskkontoriga ning Mamo kohvik.

Osteti ja müüdi ettevõtet Veerenni Tervisekeskus OÜ, mis omab kinnistut aadressil Veerenni 53a. Tehingut rahastas Nordea Bank, mis rahastas ka kinnisvaraarendust. Hüpoteeki muudeti 2017 juulis.

Ostjat esindab Zenith.

Hoone arendajad on Eestis tegutsev rootsi kinnisvaraarendaja Fredrik Gyllenhammer ja meditsiiniettevõtja Tarmo Laanetu koos Rootsi finantsinvestoritega. Tehingut koordineeris ja läbirääkimisi juhtis Catella Corporate Finance, juriidiline nõustaja oli Pille Pettai advokaadibüroost Teder ning investorit nõustas Timo Kullerkupp advokaadibüroost Rask.

Gyllenhammer kommenteeris kinnisvarauudiste veebis, et üha suurem hulk meditsiinisektori ettevõtteid on huvitatud uutest ja parema asukohaga ruumidest. „Oleme läbirääkimistes mitme ettevõttega, et ehitada Veerenni Tervisekeskuse kõrvale veel üks 7000ruutmeetrise rendipinnaga meditsiinimaja,“ lisas Gyllenhammer.

„Veerenni-Tehnika-Filtri ringristmiku piirkond on uus huvitav kinnisvaraarenduse piirkond. See on kesklinna lähedal ning mitmed kinnisvaraarendajaid on sinna ostnud krunte ja neid ehituseks ette valmistanud,” ütles Catella Corporate Finance tegevjuht Aavo Kokk kinnisvarauudistele tehingu kommentaariks.

Autor: kinnisvarauudised .ee

Hetkel kuum