Martin Johannes Teder • 9. juuni kell 14:58
Uudised
Ainult tellijale

Rahvusvaheline metallikontsern nõuab Eesti tütarfirma endiselt juhilt üle miljoni euro

BE Groupi tütarfirma BE Group AS tegutseb Maardus metalli hulgimüügiga, mida Alexander Neiland juhtis 13 aastat.  Foto: BE Group AS

Rootsi metallimüüja BE Group nõuab oma Eesti tütarfirma endiselt juhilt kohtu kaudu 1,1 miljonit eurot, sest nii suurt kahju kannatas firma tema tehtud diilide tõttu. Endine juht aga ei taha vastutust võtta.

Alexander Neiland oli BE Group ASi juht kolmteist aastat, kuni 2018. aasta suveni. Selle aja jooksul tegi BE Group pikki aastaid koostööd Arvi Kivirannale kuulunud AK-Eksport OÜga. AK-Eksport tootis erinevaid metallist tooteid oma klientidele peamiselt Soomes ning BE Group varustas neid tootmiseks vajaliku materjaliga. Tagasi vaadates on näha, et BE Groupi suhe AK-Ekspordiga oli terve koostöö vältel pooleldi hapu, kuid äri ja tellimused käisid edasi.

Kui oled juba tellija, siis logi sisse!
    Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
    Hetkel kuum