Kapella pälvib autovedajate hukkamõistu

04. jaanuar 2001, 15:26

Mitmed Hansatee teenuseid kasutavad Eesti autovedajad pole rahul Paldiski ja Rootsis asuva Kapellskäri vahel sõitva mootorlaevaga Kapella. 'Kui tuult on, sõidab ta nagu Jumal juhatab,' rääkis Rapla maakonnas tegutseva Alo Veoki juhatuse esimees Aivo Härmaste. 'Mootorite võimsus pole suure laine jaoks sobiv'. Kapella hilines Paldiskisse jõudmisel tänagi.

Klientide väitel ebaõnnestus ka Kapella plaaniline remont. 'Saime teada, et Kapellat tegelikult ei remonditudki,' sõnas Baltazar Transpordi pealogistik Arvo Pajo. 'Ei olevat olnud tagavaraosi'.

Seda, et Kapella on olnud graafikust väljas, kinnitas ka Hansatee turundusdirektor Viljar Jaamu. 'Koht, kust Kapella läbi sõidab, on Läänemere üks tuulisemaid,' selgitas ta. Samas kinnitas Jaamu, et Hansatee on laeva vastupidavusega rahul.

Kapella on hetkel Regina Baltica ja Baltic Kritina kõrval ainus Eesti ja Rootsi vahel sõitev kaupa vedav laev. Järgmise nädala lõpul peab liinile tulema ka Hansateega konkureerima hakkava firma VV-Line laev, millele nädal hiljem järgneb ka teine.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing