Laar kandideerib ainsana Isamaaliidu esimeheks

04. aprill 2001, 08:12

Isamaaliidu suurkogul kandideerib praegune erakonna esimees ja peaminister Mart Laar ainsana erakonna esimehe kohale, sest senini pole teisi kandidaate tema kõrvale esitatud, kirjutab Eesti Päevaleht.

Isamaaliidu peasekretär Andres Ammasele meeldiks enda sõnul, kui Laari kõrvale seatakse erakonna esimehe valimistel üles ka teisi kandidaate. ?Aga minu kõrvu ei ole ühegi kandidaadi nimi ulatunud. Ka erakonna siselistis, kus käib väga elav diskussioon paljude probleemide üle, pole ühegi võimaliku alternatiivkandidaadi nime nimetatud,? möönis Ammas.

Ammas ei uskunud ka seda, et kunagine Isamaaliidu esimees ning praegune teede- ja sideminister Toivo Jürgenson võiks taas pürgida erakonna liidri kohale. ?Jürgenson isiksusena võiks kandideerida, aga ta oleks sellisel juhul andnud soovist teada ka Isamaaliidu juhatusele,? lausus Ammas.

Isamaaliidu suurkogu valib lisaks erakonna esimehele ka erakonna presidendikandidaadi. Praegu on ametlikult välja käidud Tunne Kelami ja Peeter Tulviste nimed, neile võib lisanduda ka Matti Päts.

Isamaaliidu suurkogu toimub 14. aprillil.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing