Raeköögi ostjat esindab advokaat Aivar Pilve büroost

11. mai 2001, 13:02

Tallinna linnavalitsuse elamumajandusameti müügi- ja hankeosakonna juhataja Udo Klopets ütles, et Raeköögi ostjat on käinud esindamas advokaat, kes töötab Aivar Pilve advokaadibüroos, kuid see ei ole samas büroos töötav Margus Fink.

Advokaadibüroo sekretär ei osanud õige advokaadi nime öelda ja kõik advokaadid olid tema sõnul ka hetkel kes lõunal, kes kohtuistungil.

Margus Fink, kellega ei õnnestu täna ühendust saada, on eelmise aasta sügisest osanik firmas V.A.O Invest, mis praegu rendib Raeköögi 54 ruutmeetrist avalikku käimlat.

Udo Klopets ütles, et linnavalitsust ei huvita Raeköögi ostja raha päritolu, sest neile on peaasi, et õigel ajal raha linna kontole laekuks. Aega 11 miljoni kroonise ostusumma ülakandmiseks on rohkem kui kuu, lisas Klopets.

'Tegemist on avaliku enampakkumisega, ostjaks on juriidiline isik, pakkumine vastas nõuetele,' jätkas Klopets. Ka tagatisraha 1,7 mln kr laekus õigeaegselt, osalustasu avalikul kirjalikul enampakkumisel ei olnud.

Praegu on Raeköögi rentnik AS Barbades, kelle tähtajaline leping kehtib 2004. aastani kokku kümme aastat. Klopetsi sõnul maksab Barbades ruutmeetri eest renti 50 krooni, kokku on rendile antud pinda 2315,5 m².

Barbadesi juhatuse liige on Krediidiinfo andmetel Jelena Lipendina (sünd 1960, elukoht Jõelähtmes).

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing