ESS Haldus lubab Pärnus uuel tasemel kinnisvarahaldust

02. august 2001, 09:25

Pärnu linn müüs nõukogudeaegsete majavalitsuste järglased osaühingud Ranna Elamu, Kesklinna Elamu ja Ülejõe Elamu 3,215 miljoni krooniga ESS Halduse osaühingule, kirjutab Pärnu Postimees.

Pärnu linnavalitsus valis ESS Halduse välja kuu aega tagasi korraldatud enampakkumisel, kus 215 000 krooniga alghinda ületanud ESS Halduse pakkumine osutus kolmest parimaks.

ESS Halduse juhatuse esimees Heigo Kaldra ütles, et möödunud nädala lõpus allkirjastatud ostu-müügileping järgib täpselt juba enampakkumisel märgitud tingimusi.

ESS Haldus on otsustanud Pärnus ostetud kolm elamuhaldusettevõtet koondada üheks firmaks. Firma nimi ei ole veel kindel, tõenäoliselt saab selleks nagu Tallinnaski Minu Vara.

Kaldra lubas, et kindlasti pakub see firma rohkem ja kvaliteetsemaid teenuseid, kui seda on seni Pärnus tehtud.

ESS Halduse Tallinna kogemus on näidanud, et iga nädal tuleb nende kliendiks tagasi paar korteriühistut, ja sedasama loodab Kaldra Pärnuski.

Universaalseid teenuseid nagu raamatupidamist ja avariiteenust tahab ESS hakata pakkuma augustis-septembris. Osa teenuseid vajab Pärnuga kohandamist ja neid saavad kliendid tellida hiljem.

Suur probleem on elamuhaldusfirmade uuele omanikule see, et Kesklinna Elamu ja Ranna Elamu võlgnevad aktsiaselts Pärnu Soojusele soojusenergia eest kokku 6,6 miljonit krooni. Pärast Kesklinna Elamu ja Ranna Elamu ostu tuleb ESS Haldusel tasuda nende võladki.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing