Politseinikud võisid narkootikume äritseda

28. september 2001, 08:32

Ida-Viru politsei kontrollib juurdluse käigus, kas kaks korrapidamisteenistuse töötajat on raha eest arestimajja vahialustele narkootikume viinud, kirjutab SL Õhtuleht.

Saime infot, et ühel õhtul antakse korrapidaja vahendusel arestimajja edasi narkootikume, rääkis Ida-Viru politsei narkokuritegude talituse juhtinspektor Tõnu Randmer. Korraldati varitsus. Prefektuuri juurde saabuski auto, kus istusid neli meest.

Kuigi politseinike andmeil pidi meelemürk sõpradelt vahialustele üle antama korrapidaja kaudu, seda tol õhtul fikseerida ei õnnestunud. Siiski peeti auto kinni. Sellest leiti valmispanduna kaks süstalt 30 milliliitri moonivedelikuga. Autos istunud seltskonda on varem erisuguste kuritegude eest karistatud.

'Kaks korrapidamisteenistuse töötajat on kahtluse all, algatatud on teenistuslik juurdlus,' ütles Tõnu Randmer. Tema väitel on neil alust kahtlustada, et need politseinikud võivad olla raha eest narkootikume arestimajja toimetanud.

Ida-Viru politseiprefekti Aleks Uibo sõnul eitavad juurdlusalused oma süüd. Küll aga tunnistas prefekt, et narkomaanid arestimaja ümber tiirutavad.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing