Sampo varakindlustus maksab klientidele immobilaiseri paigaldamise eest

23. november 2001, 08:45

Audi A6 ja VolksWagen Passatite ärandamiste arvu vähendamiseks investeerib AS Sampo Eesti Varakindlustus tänavu kokku 200 000 krooni, teatab kindlustusseltsi pressiteade.

Sampo varakindlustusel on ligi 200 Audi A6 ja VolksWagen Passati vabatahtliku sõidukikindlustusega klienti, kellele kindlustusselts maksab selle aasta jooksul 50% täiendava immobilaiseri paigaldamise kuludest.

Kokku investeerib kindlustusselts 200 000 krooni, mis peatselt tasub end ära.

Kui klient otsustab täiendava immobilaiseri kasuks enne 24. detsembrit 2001, tasub Sampo varakindlustus 50% immobilaiseri maksumusest ja paigalduse kuludest, kui seda tehakse Sampo lepingulise partneri juures.
Seega tuleks kliendil maksta kokku alla 1000 krooni.

Käesoleval aastal on märgatavalt suurenenud Audi A6 ja Volkswagen Passati varguste arv. Seetõttu pakub Sampo varakindlustus oma klientidele võimalust paigaldada oma sõiduautole immobilaiser lisaks tootjatehase elektroonilisele ärandamisvastasele seadmele.

Pakkumine kehtib kõigile kehtiva Sampo sõidukikindlustuse lepingu omanikele, kellel on kindlustatud Audi A6 ehitusaastaga 1998-2000 või Volkswagen Passat ehitusaastaga 1997-2001.

Uute sõidukikindlustuse lepingute sõlmimisel nõuab enamik kindlustusseltse nimetatud autodelt täiendavat immobilaiserit, seda just varguse riski suurenemise tõttu. Lepingute uuendamisel kehtib sama nõue.

Soodushinnaga immobilaiseri paigaldamiseks saab klient garantiikirja. Kui ta seda pole saanud, tuleb pöörduda Sampo varakindlustuse esindaja poole.

Sampo varakindlustus on üle 36protsendise turuosaga suurim kahjukindlustusselts Eestis. Tänavu aasta kümne kuuga on Sampo varakindlustus välja maksnud 205 miljonit krooni hüvitisi.

Sampo varakindlustuse auditeerimata puhaskasum üheksa kuu kokkuvõttes oli 31 mln krooni, mis teeniti valdavalt investeeringutest. Sampo varakindlustusel on üle 100 000 kliendi.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing