Palts: lepete täitmiseks kulub üle 900 miljoni

14. detsember 2001, 08:04

Tallinna linnapea kohalt tagandatud Tõnis Palts tunnistas, et kaalukas umbusaldus teda ei üllatanud ning uue koalitsioonileppe täitmine läheb kulukamaks kui tema pakutud 900 miljonit, kirjutab Eesti Päevaleht.

?Esmased arvutused näitavad seda, et uute koalitsioonilepete tegelikuks realiseerimiseks on tarvis rohkem laenu kui minu poolt pakutud 800?900 miljonit,? sõnas Palts.

Ta lisas, et ülekaalukas umbusaldus ei tulnud talle üllatusena. ?Alati on kahtlejaid, kes läksid viimane hetk kaasa, sest on teatud hulk inimesi, kes ei taha kaotajate poole peale jääda,? ütles Palts. ?Mina jäin enda poolele ning olen alati võitja, ka seekord.?

Savisaarele ei pakkunud Palts uue linnapea valimisel konkurentsi, sest nägi, et ei oleks saanud selget seljatagust ning tugevat linnavalitsust kokku.

?Kahju on kõige enam neist inimestest, kes võivad töö kaotada, sest erinevalt minust oli see mõnele töökoht palga pärast. Ma isegi ei tea, mis oli minu palganumber,? märkis Palts.

Ta ei välistanud poliitilist karjääri, lisades, et pole otsust veel langetanud. ?Lõpetan naise kulul parasiteerimise ja hakkan mõtlema uue töökoha peale.?

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing