EPL: Kasiinod on valmis internetti kolima

15. juuni 2004, 07:42

Reedel pikendas rahandusministeerium ASi Spordiennustus hasartmängu internetis korraldamise tegevusluba.

Loodi pretsedent, millele toetudes võivad kasiinod oma äri internetti viia. Virtuaalne kasiino vabastab firma ruuminõude täitmisest ja lauamaksust, kirjutas Eesti Päevaleht.

?Asjaolu, et AS Spordiennustus sai loa, annab meile uut lootust, et ka kasiinodel avaneb võimalus hasartmänge internetis korraldada,? ütles Kasiino.ee OÜ projektijuht Raul Paiste. Tema sõnul on Kasiino.ee võimeline paari kuu jooksul alustama hasartmängude korraldamist internetis.

?Huvi on kasiinodel olemas. See on nüüd vaid aja küsimus, millal kasiinod internetti lähevad,? ütles Play-In Casino Groupi Mere kasiino mänedžer Anders Tetsmann. Tema sõnul on paljude kasiinode internetilehekülgedel mängude tutvustused ja õpetused, mida on võimalik kiiresti ümber programmeerida raha peale mängimiseks.

ASi Spordiennustus tegevusloa pikendas rahandusministeerium reedel põhjendusega, et internetis peetava hasartmängu puhul pole seaduses esitatavad nõuded ruumile olulised.

?Koha mõiste kehtib laudadele ja automaatidele. Interneti puhul seda ei vaadata,? ütles rahandusministeeriumi pressiesindaja Annika Loigu.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing