Tänast peaministrite tippkohtumist Laulasmaal turvab üle 500 julgeolekutöötaja

Inno Tähismaa 21. juuni 2004, 08:58

Täna Laulasmaa SPA hotellis toimuvat Läänemeremaade peaministrite tippkohtumist turvab üle 500 julgeolekutöötaja.

Julgestuspolitsei koos Ida, Lõuna ja Lääne politseiprefektuuride politseinikega tagab turvalisuse visiidi kohtumispaikades ja kolonnide liikumismarsruutidel, teatas politsei esindaja. Põhja Politseiprefektuur tegeleb üldise avaliku korra tagamisega Tallinnas ja Harjumaal. Lisaks on politsei kaasanud ka kadetid politseikoolist.

?Politsei on tippkohtumiseks valmis. Lisaks väliskülaliste kaitsmisele on võimalike massirahutuste ärahoidmiseks kõrgendatud valmisolekus ka politseiprefektuurid,? ütles julgestuspolitsei juht Raivo Aeg pressiteate vahendusel. ?Kuna tegemist on kõrgendatud riskiga, siis politsei reageerib igasugustele sanktsioneerimata väljaastumistele ja tegevustele koheselt ja resoluutselt,? lisas Aeg.

Tippkohtumise aegset turvalisust aitavad tagada lisaks politseile ka kaitsepolitsei, päästeamet, piirivalve, kaitsevägi ja kaitseliit.

Täna on visiidi tõttu kohati häiritud liikluskorraldus Tallinnas ja Harjumaal. Kella 9 ja 13 vahel võib esineda liiklusseisakuid Tallinna Lennujaamast kuni Lohusaluni. Ajutiselt on liiklus häiritud Tartu maanteel, Tallinna ringteel, Pärnu maanteel, Peterburi teel, Paldiski maanteel ja Rannamõisa teel.

Kella 17 ja 20 vahel on liiklus ümberkorraldatud Tallinnas Kadrioru piirkonnas.

Politsei vabandab raskendatud liiklemistingimuste pärast ja palub inimeste mõistvat suhtumist.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing