PM: Eestlased on ostnud 1600 olümpiapiletit

02. august 2004, 09:00

Eestis olümpiapileteid müüva Hermann Reiside andmeil on eestlased soetanud Ateena mängudele umbes 1600 piletit.

«Kes kiirustab, see veel midagi saab. Midagi head ka, aga üldiselt iga hetkega seis muutub,» rääkis Postimehele Hermann Reiside turundusjuht Hiie Aru.

Populaarseimad võistlusalad on Aru sõnul kümnevõistlus ja teised kergejõustikualad, kus Eesti sportlased üles astuvad. «Neil aladel on meil kõige rohkem potentsiaali võidukas olla,» põhjendas reisifirma turundusjuht.

Piletihinnad sõltuvad võistlusalast ja istekohast, odavaimad piletid saab kätte 260 krooniga, finaalide ja kümnevõistluse jälgimiseks tuleb välja käia 1550 krooni.

Kuidas inimesed olümpialinna jõuavad, on igaühe enda valik. Hermann Reisid korraldab otsereisi Ateenasse 20. augustil. «Lennukis on üle saja koha ja need on praktiliselt välja müüdud. Paar üksikut kohta on veel õhus,» sõnas Aru ja lisas, et teised reisifirmad võivad soovijaid transportida näiteks busside, autode või liinilendudega.

Augustis on olümpialinna keskmine õhutemperatuur 31 kraadi. «Tuleb arvestada klimaatilisi olusid ja varustada ennast pidevalt veepudelitega,» soovitas Aru sinnaminejatele.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing