PM: Rimi toob poeketid Õismäe tornide vahele

30. september 2004, 08:15

Täna Tallinnas Nurmenuku keskuses avatav Rimi kauplus annab uue hingamise kunagisele ülipopulaarsele Õismäe kaubandusele.

Õismäe külje alla on oma poed avanud Prisma, Selver ja Citymarket, kuid elamurajooni sisse ühtegi uut kauplust ei ole rajatud, kirjutab Postimees.

Rimi Eesti juhi Karmo Kaas-Lutsbergi sõnul pääses Nurmenuku pood tihti sisse ka Tallinna kaubandusturu uuringutesse, mis üksiku poe kohta on hea saavutus. Osalt seetõttu langetas Rimi otsuse avada oma pood Arco Vara renoveeritud Nurmenuku kaubanduskeskuses. «Oleme lootusrikkad, sest kohalike elanike seas oli Nurmenuku enne renoveerimist populaarne,» lausus Kaas-Lutsberg.

Elamurajooni lähinaabruses olevaid suuri hüpermarketeid Rimi Kaas-Lutsbergi sõnul ei karda, sest nemad on oma ni?iks valinud supermarketi, mille sarnast Õismäel ei ole.

«Suured poed on mõeldud ikka autoga liiklejatele, sest jala või ühistranspordiga käimiseks jäävad nad kaugeks,» rääkis Kaas-Lutsberg. «Meie pood on mugavalt ligidal, pisut väiksem ning asjad saab kiiremini aetud.»

Selveri-keti juhi Ain Taube hinnangul ei ole uus Rimi neile kuigi suureks konkurendiks, kuigi mingil määral mõjutab see turgu kindlasti. Taube sõnul kinnitab Rimi jõudmine Õismäele üleüldist ketistumise trendi, millest see linnaosa seni puutumata oli.

Uut poodi kavandab Rimi ka Tartusse.


Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing