ERI Kinnisvaraliidrid ostis ERI kaubamärgi

16. mai 2006, 13:18

ERI Kinnisvaraliidrid ning ERI Kinnisvara sõlmisid lepingu, millega ERI Kinnisvaraliidrid juhatuse liikmed Hannes Pihl ja Alis Möll ostsid ERI kaubamärgi.

ERI Kinnisvaraliidrid jätkab tegevust ERI Kinnisvara OÜ ärinime all. Uus ärinimi kehtib alates 5. maist.

„Meie senine koostöö ERI Kinnisvaraga toimus litsentsilepingu alusel. Alustades iseseisvat majandustegevust 2000. aastal, oli litsentsilepingu alusel koostöö praktiliselt ainuke võimalus kinnisvarateenuste äri ülevõtmiseks. Kuna ERI Kinnisvara kaubamärgi all on kinnisvarateenuseid pakutud alates aastast 1993, on tegemist tuntud kaubamärgiga ja arvestades meie arengupotentsiaali leidsime, et ajastus on õige suuremate arenguhüpete tegemiseks. Seetõttu saigi ERI kaubamärgi ostu-müügileping sõlmitud,” sõnas Hannes Pihl.

ERI ettevõtete konsolideeritud eelmise aasta teenuste käive oli 24,5 milj. krooni. Lisaks kinnisvaraobjektide müügikorraldusele ja haldusteenustele pakuvad ERI ettevõtted kommertskinnisvara lahendusi ning konsultatsioone.

ERI ettevõtete gruppi kuuluvad lisaks uue ärinimega Eri Kinnisvara OÜ-le osaühingud: ERI Kommertskinnisvara Lahenduste, ERI Elamispindade Kinnisvara, ERI Kinnisvarahaldus ning Lõuna-Eestis kinnisvarateenuseid pakkuv ERI Lõuna-Eesti Kinnisvara.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing