SLÕL: Võru kasiinojuht kuulas pealt alluvate töö- ja erakõnesid

04. september 2006, 08:17

Politsei otsis töötajate kaebuse peale läbi Võru Play-IN kasiino, hoonest leiti lindistusseadmeid ja salvestisi.

Kasiino juhataja ja Võru sotside juht Margus Toom tunnistati veel samal päeval eraviisilises jälitustegevuses kahtlustatavaks, kirjutab SL Õhtuleht.

24. augustil saabus Lõuna ringkonnaprokuratuurile kasiino töötajate avaldus, milles alluvad kahtlustasid kasiino juhatajat Margus Toomi telefonikõnede salalindistamises. Avaldajate teada lindistas Toom ka nende töö- ja erakõnesid. Politsei tegi samal päeval kasiinos läbiotsimise.

Uurimist juhtiv ringkonnaprokurör Ainar Koik ütleb, et läbiotsimise järel küsitleti ka Toomi. 'Ülekuulamise ajaks oli juba piisavalt tõendeid kogutud, et teda kahtlustatavana üle kuulata,' ütleb Koik SL Õhtulehe. Samas ei soovi ta uurimise huvides öelda, kas ja mida huvitavat politsei kasiinoruumest leidis ning kas kasiino oli ainus firma, mis läbi otsiti.

Siiski vihjati SL Õhtulehele, et salalindistusi ja lindistusseadmeid tõepoolest Kreutzwaldi 15 majast leiti. Samal aadressil on Krediidiinfo andmeil registreeritud ka OÜ Margus Toom. Osaühingul on infobaasi andmeil õigus korraldada hasartmänge ja müüa toidu- ning tööstuskaupu, Eesti piires pakkuda veo- ja majutusteenust ja teha kinnisvaratehinguid.

Koigi kinnitusel jätkub uurimine karistusseadustiku paragrahvi järgi, mis puudutab eraviisilist jälitustegevust. Kui Toom kohtus süüdi mõistetakse, saab teda karistada rahatrahvi või kuni kolmeaastase vangistusega.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing