Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine.
Mida teha nädalavahetusel?
Äripäeva nädalalõpulisa Puhkepäev annab ideid, mida teha sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.
1. augustil ilmuv Puhkepäev toob välja huvitavamad sündmused teatrites, kontserdi- ja näitusesaalides ning kinos.
TEATER
A.H. Tammsaare Muuseumis Vargamäel01.08 kl 19 “Vargamäe unistaja”03.08 kl 19 “Vargamäe unistaja”Vetepere küla, Albu vald
Eesti Draamateater01.08 kl 19 “Laul, mis jääb”03.08 kl 19 “Kass tulisel plekk-katusel” Laitse Graniitvillas05.08 kl 19 “Kass tulisel plekk-katusel” Laitse Graniitvillas06.08 kl 19 “Kass tulisel plekk-katusel” Laitse Graniitvillas07.08 kl 19 “Kass tulisel plekk-katusel” Laitse Graniitvillas07.08 kl 19 “Laul, mis jääb”Pärnu mnt 5, Tallinn
Emajõe Suveteater01.08 kl 18 “Üle linna Vinski” Tartu Laulupeomuuseumi sisehoovis02.08 kl 15 “Üle linna Vinski” Tartu Laulupeomuuseumi sisehoovis02.08 kl 18 “Üle linna Vinski” Tartu Laulupeomuuseumi sisehoovis03.08 kl 15 “Üle linna Vinski” Tartu Laulupeomuuseumi sisehoovis03.08 kl 18 “Üle linna Vinski” Tartu Laulupeomuuseumi sisehoovisJaama 14, Tartu
Endla Teater01.08 kl 19 “Kvartett” esietendus02.08 kl 19 “Kvartett”02.08 kl 19 “Eedeni aed”03.08 kl 19 “Vares”05.08 kl 19 “Kvartett”06.08 kl 19 “Kvartett”07.08 kl 19 “Topeltelu”Keskväljak 1, Pärnu
Kell Kümme01.08 kl 19 “Mesallianss” Ohtu mõisa tallisaalis01.08 kl 20 “Preili Julie” Kõue mõisas/õuel02.08 kl 19 “Mesallianss” Lottemaal02.08 kl 20 “Preili Julie” Kõue mõisas/õuel03.08 kl 19.30 “Hamlet” Rakvere linnuses04.08 kl 19.30 “Hamlet” Rakvere linnuses05.08 kl 19.30 “Hamlet” Rakvere linnuses06.08 kl 19.30 “Hamlet” Rakvere linnuseswww.kell10.ee
Koidula Muuseumis04.08 kl 19 “Viru laulik ja Koidula”Jannseni 37, Pärnu
Kuressaare Linnateater01.08 kl 19 “Testamenditäitjad” Sadamaaidas03.08 kl 19 “Testamenditäitjad” Sadamaaidas04.08 kl 19 “Testamenditäitjad” Sadamaaidas05.08 kl 19 “Testamenditäitjad” Sadamaaidas06.08 kl 19 “Testamenditäitjad” Sadamaaidas07.08 kl 19 “Testamenditäitjad” SadamaaidasTallinna 20, Saaremaa
Liivi Muuseumis04.08 kl 20 “Kus sa oled, Juhan Liiv?”05.08 kl 20 “Kus sa oled, Juhan Liiv?”06.08 kl 20 “Kus sa oled, Juhan Liiv?”07.08 kl 20 “Kus sa oled, Juhan Liiv?”Rupsi küla, Alatskivi vald
Miksteater01.08 kl 18 “Saabastega kass” Põlva TalurahvamuuseumisNõmme tee 50-17, Tallinn
Piusa koobaste külastuskeskuses01.08 kl 18 “Piusa Müsteerium”02.08 kl 18 “Piusa Müsteerium”03.08 kl 13 “Piusa Müsteerium”03.08 kl 18 “Piusa Müsteerium”Piusa küla, Orava vald
R.A.A.A.M01.08 kl 19.30 “Imede aasta” Jäneda Pullitallis01.08 kl 20 “Vaga Vend Vahindra” esietendus Eesti Maanteemuseumis Varbusel02.08 kl 20 “Vaga Vend Vahindra” Eesti Maanteemuseumis Varbusel03.08 kl 15 “Titanicu orkester” Tapa Raudteejaamas03.08 kl 15 “Imede aasta” Jäneda Pullitallis07.08 kl 20 “Vaga Vend Vahindra” Eesti Maanteemuseumis VarbuselSüda 8-7a, Tallinn
Soera Talumuuseumis01.08 kl 19 “Nipernaadi”03.08 kl 19 “Nipernaadi”Palade küla, Pühalepa vald, Hiiumaa
Stand-up etendus05.08 kl 19 “Kui loll võib inimene olla” Nõmme Kultuurikeskuses Tallinnas06.08 kl 19 “Kui loll võib inimene olla” Saku Valla Majas07.08 kl 19 “Kui loll võib inimene olla” Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuseswww.piletilevi.ee
Tõstamaa Suveteater03.08 kl 20 “Tsepeliin” esietendus06.08 kl 20 “Tsepeliin”Kalli mnt 13, Tõstamaa vald
Tallinna Kammerteater02.08 kl 20 “Egon ja Indrek” Pärnu Kentuki suvelaval06.08 kl 20 “Sinised kilesussid jalas” Pärnu Kentuki suvelaval07.08 kl 20 “Egon ja Indrek” Tartu Hansahoovi suvelavalVabriku 12, Tallinn
Tallinna Teletornis02.08 kl 15 “Dara-Bara”02.08 kl 18 “Dara-Bara”06.08 kl 18 “Dara-Bara”07.08 kl 18 “Dara-Bara”Kloostrimetsa tee 58A, Tallinn
Theatrum01.08 kl 19 “Hääled” Esna mõisas02.08 kl 19 “Hääled” Esna mõisas04.08 kl 19 “Hääled” Esna mõisas05.08 kl 19 “Hääled” Esna mõisas06.08 kl 19 “Hääled” Esna mõisas07.08 kl 19 “Hääled” Esna mõisasVene 14, Tallinn
Ugala Teater06.08 kl 19 “Valged ööd” Õisu mõisas07.08 kl 19 “Valged ööd” Õisu mõisasVaksali 7, Viljandi
Vana Baskini Teater01.08 kl 20 “Kanuusõit algajatele” Kasepää Laululaval03.08 kl 20 “Kanuusõit algajatele” Lohusalu sadamas04.08 kl 20 “Kanuusõit algajatele” Lohusalu sadamas05.08 kl 20 “Kanuusõit algajatele” Viljandi Kaevumäe laval06.08 kl 20 “Kanuusõit algajatele” Lohusalu sadamas07.08 kl 20 “Kanuusõit algajatele” Lohusalu sadamasTartu mnt.55/59, Tallinn
KONTSERT
Alatskivi loss 01.08 kl 20 “Klassikatähed 2014” Henri Zibo ja Mikk Langeproon (akordion)Lossi 10, Alatskivi vald
Ammende Villa02.08 kl 19 “Sünnipäevakontserdid” Jassi Zahharov 60. Klaveril maestroMargus Kappel04.08 kl 19 “Vabad mehed vabal maal” LindpriidMere pst. 7, Pärnu
Aruküla laululava06.08 kl 19 “Peatus” Jaan Tätte sünnipäevapiknikAruküla, Raasiku vald
Endla Jazzklubi01.08 kl 21.30 Pärnu jazziklubi: Reet Kromel Band (UK-EST)Keskväljak 1, Pärnu
Haapsalu linn01.08 kl 16 “Augustibluus 2014”02.08 kl 11 “Augustibluus 2014”Haapsalu
Haapsalu Piiskopilinnus05.08 kl 20 “Jäääär Kaunite Kohtade Kontserdid”Posti 34, Haapsalu
Intsikurmu metsapark01.08 kl 15 “Intsikurmu Music Festival”02.08 kl 14 “Intsikurmu Music Festival”Põlva
Kabli rand02.08 kl 22 “Kabli Päikeseloojangu Festival: Anne Veski”Häädemeeste vald
Kuressaare lossihoov02.08 kl 20 “Marko Matvere ja VLÜ 25 juubel”Lossihoov 1, Kuressaare , Saaremaa
Kõrgessaare mõisa park 02.08 kl 18 Heili Rosin (flööt) ja Heigo Rosin (löökpillid)Hiiu maakond, Hiiu vald, Kõrgessaare alevik
Käsmu Meremuuseum02.08 kl 19 Tõnis MägiKäsmu küla, Vihula vald
Lauluväljaku Klaassaal01.08 kl 20 “Nargenfestival 2014. Rasmus Puur: Hetked”Tallinn
Lohusalu sadam05.08 kl 21 “Live & Love” Vaiko Eplik & EliitLohusalu küla, Keila vald
Niguliste kirik 02.08 kl 16 “XXVIII Tallinna rahvusvaheline orelifestival” Orelipooltund:Maris Oidekivi-Kaufmann02.08 kl 20 “XXVIII Tallinna rahvusvaheline orelifestival” Guy Bovet (orel, Šveits)03.08 kl 16 “XXVIII Tallinna rahvusvaheline orelifestival” Orelipooltund:Johannes Sandner (Saksamaa)04.08 kl 20 “Eliitkontserdid” Iris Oja (metsosopran) & Ulla Krigul (orel)05.08 kl 20 “XXVIII Tallinna rahvusvaheline orelifestival” Jaroslav Tuma (orel, Tšehhi) & Adela Srncova (tants, Tšehhi)06.08 kl 20 “XXVIII Tallinna rahvusvaheline orelifestival” GalakontsertJohann Sebastian Bach “Orelimissa”07.08 kl 20 “XXVIII Tallinna rahvusvaheline orelifestival” Mari-Liis Uibo (viiul) & Andres Uibo (orel)Niguliste 3, Tallinn
Noblessneri sadam06.08 kl 20 “Suur Purjetamiskolmapäeva Kontsert” Tanel Padar, Ott Lepland, Jalmar Vabarna ehk Vallatud VestidTööstuse 48, Tallinn
Philly Joe’s02.08 kl 21.15 Jazziõhtu Philly Joe’s: Reet Kromel Band (UK-EST)Tatari 4, Tallinn
Pärnu Eliisabeti kirik01.08 kl 20 Aare-Paul Lattik (orel)Nikolai 22, Pärnu
Pärnu kontserdimaja 02.08 kl 21 Jaroslav Tuma (orel, Tšehhi) & Adela Srncova (tants, Tšehhi)Aida 4, Pärnu
Rõuge Ööbikuorg07.08 kl 19 “Peatus” Jaan Tätte sünnipäevapiknikÖöbikuoru Villa ,Tiidu küla, Rõuge vald
Sõru paadikuur03.08 kl 20 “Jäääär Kaunite Kohtade Kontserdid”Sõru, Emmaste vald, Hiiumaa
Taagepera kirik 02.08 kl 19 “Eesti orelid 9” Tallinna Kammerorkester, Edouard Oganessian (Prantsusmaa), Ene Salumäe, Urmas Taniloo ja Pille MetssonAla küla, Helme vald, Valgamaa
Tallinna Jaani kirik01.08 kl 19.30 “XXVIII Tallinna rahvusvaheline orelifestival” Avatrompetid “Ärgake!” / “Wachet auf” Avo Otsa trompetistuudio01.08 kl 20 “XXVIII Tallinna rahvusvaheline orelifestival” Festivali avakontsert “Oreli sisse minek”03.08 kl 10 “XXVIII Tallinna rahvusvaheline orelifestival” Orelifestivali missa. Kaasa teenivad mitmed organistid ja solistid04.08 kl 12 “III Tallinna rahvusvaheline noorte organistide festival” Orelipooltund: mängivad noored organistid05.08 kl 12 “III Tallinna rahvusvaheline noorte organistide festival” Orelipooltund: mängivad noored organistid06.08 kl 12 “III Tallinna rahvusvaheline noorte organistide festival” Orelipooltund: mängivad noored organistid07.08 kl 12 “III Tallinna rahvusvaheline noorte organistide festival” Orelipooltund: mängivad noored organistid Vabaduse väljak 1, Tallinn
Tallinna Toomkirik01.08 kl 17 “XXVIII Tallinna rahvusvaheline orelifestival” Avatseremoonia: Kadri Ploompuu, Andres Uibo jt02.08 kl 12 “III Tallinna rahvusvaheline noorte organistide festival” Orelipooltund: mängivad noored organistid03.08 kl 20 “XXVIII Tallinna rahvusvaheline orelifestival” Hugo Lepnurm. “Eesti orelid I” Kadri Ploompuu, Piret Aidulo, Andres Uibo, Guy BovetToom-Kooli 6, Tallinn
Vanamõisa vabaõhukeskus01.08 kl 19 Tõnis MägiVanamõisa küla, Saue valdViinistu Kunstimuuseum06.08 kl 20 “Jäääär Kaunite Kohtade Kontserdid”Viinistu küla, Kuusalu vald
KINO
Cinamon“Eyjafjallajökull”kl 21.45“22 Jump Street”kl 22.30 (v.a K); K kl 15.00“Seksivideo”kl 13.30 (v.a N), 18.00, 20.00 (v.a K), 20.15 (v.a K), 22.20; K kl 20.00“Tants reaalsusega”kl 16.30“Ja nii see läheb”kl 11.45, 14.15, 19.00, 21.00“Keelatud Tants 5: Kõik mängu”kl 11.15, 15.20, 17.30“Galaktika valvurid”kl 12.30, 17.45, 19.45“Khumba”kl 11.30, 13.45, 15.45, 18.15“Kuidas taltsutada Lohet 2”eesti keeles: kl 11.00, 13.15“Herakles”kl 15.30, 22.10“Ahvide Planeedi koidik”kl 15.00 (v.a K), 20.00 (v.a K); K kl 12.30“Tormi silmas”K kl 20.15“Teismelised Ninjakilpkonnad”N kl 13.30Turu 2, Tartu
Coca–Cola Plaza “Galaktika valvurid”3D: kl 11.45, 13.40, 16.20, 19.00, 20.30 (v.a. T, K) 21.40“Ja nii see läheb”kl 14.30, 19.20, 21.30 (v.a. T); T kl 21.50“Seksivideo”kl 13.30, 15.40, 17.30 (v.a. N), 19.45 (v.a. N), 22.00 (v.a. N); N kl 17.00, 17.50, 20.00“22 Jump Street”kl 18.45 (v.a. K, N), 21.20 (v.a. T, K, N); T kl 21.30; K kl 16.40; N kl 21.10“Ahvide planeedi koidik”kl 12.40 (v.a. K), 18.30, 21.15; K kl 12.15“André Rieu 10: Maastrichti juubelikontsert”T kl 18.00“Armastuse lõuahaak”kl 16.40 (v.a. K)“Herakles”2D: kl 12.30; N kl 20.10;3D: kl 15.30, 17.45, 20.00 (v.a. N), 22.10“Keelatud tants 5”3D: kl 11.30, 14.20, 16.45, 19.15, 21.45“Khumba”2D: kl 11.40, 17.20 (v.a. K); K kl 18.00;3D eesti keeles: kl 14.15 (v.a. T, K), 16.15 (v.a. T, K); T, K kl 14.00, 16.002D vene keeles: 11.15, 15.20 (v.a. K); K kl 15.003D vene keeles: kl 12.15 (v.a. T, K); T, K kl 12.00“Kuidas taltsutada lohet 2”2D eesti keeles: kl 12.50 (v.a. N); K kl 17.00; N kl 12.203D eesti keeles: kl 15.10 (v.a. N), 18.15 (v.a. T, K); T kl 18.10; N kl 14.45;3D vene keeles: kl 13.15, 16.10“Pahatar”2D: kl 11.20;3D vene keeles: kl 13.55“Patupuhastus: Anarhia”kl 17.50 (v.a. N), 20.10 (v.a. N), 22.30“Segapere”kl 12.00, 21.10 (v.a. K, N); K kl 21.50“Transformerid: Väljasuremine”2D: kl 14.40 (v.a. T); T kl 14.45;3D: kl 18.00 (v.a. T); T kl 20.30MET Suvehooaeg 2014: “Tütarlaps kuldsest läänest”K kl 20.00“Teismelised ninjakilpkonnad”3D: N kl 19.10, 21.50“Tormi silmas”K, N kl 21.20“Tüdrukute seeliku all”K kl 19.10; N kl 18.45Hobujaama, 5, Tallinn
Ekraan “Galaktika valvurid”2D: kl 14.30 (v.a. T, K, N); T kl 13.00; K kl 12.45; N kl 14.003D: kl 18.30 (v.a. T, K, N) 21.15 (v.a. T, K);T kl 21.45; K kl 17.15“Ja nii see läheb”kl 17.00 (v.a. T, K, N); T kl 15.45; K kl 15.30; N kl 16.30“Seksivideo”kl 19.15 (v.a. T, K, N); T kl 21.30; K kl 17.45; N kl 18.45“André Rieu 10: Maastrichti juubelikontsert”T kl 18.00“Herakles”2D: kl 21.30 (v.a. T, K, N); N kl 21.00“Khumba”2D eesti keeles: kl 12.30 (v.a. T, K, N); T kl 16.00; N kl 12.00;3D eesti keeles: kl 14.15 (v.a. T, K, N); T kl 14.00; K kl 13.00; N kl 14.45“Kuidas taltsutada lohet 2”2D eesti keeles: kl 12.00 (v.a. T, K, N), 16.15 (v.a. T, K, N); T kl 11.45; K kl 15.00; N kl 12.30, 16.45MET Suvehooaeg 2014: “Tütarlaps kuldsest läänest”K kl 20.00“Teismelised ninjakilpkonnad”3D: N kl 19.00Riia 14, Tartu
Kino Artis “Tutto Verdi: Rigoletto”P kl 15.00“Päikest püüdmas”T kl 11.00“Täistuur”N kl 11.00“Tüdrukute seeliku all”N kl 19.00Estonia pst 9, Tallinn
Solaris Kino “Galaktika valvurid”3D: R–K kl 13.45, 16.00, 19.00, 22.00; N kl 13.45, 15.45, 19.30“Ja nii see läheb”R–K kl 14.00, 19.15, 21.30; N kl 14.00, 19.10, 21.30“Seksivideo”R–K kl 15.20, 17.00, 19.30, 22.10; N kl 15.20, 17.00, 18.40, 22.20“Keelatud tants”3D; R–N kl 16.30, 19.50“Khumba”2D eesti keeles: R–K kl 11.30; N kl 11.00;3D eesti keeles: R–N kl 12.35, 14.50;3D vene keeles: R–N kl 11.05“Herakles”3D: R kl 13.00, 16.40, 18.45, 21.45; L–K kl 13.00, 16.40, 19.00, 21.45;N kl 13.00, 16.40, 21.45“Ahvide planeedi koidik”R–N kl 19.00, 21.45“Patupuhastus: Anarhia”R–N kl 22.20“Segapere”R–N kl 16.15“Kuidas taltsutada lohet 2”2D eesti keeles: R–N kl 11.003D eesti keeles: R–K kl 11.45, 13.30, 17.40; N. 11.45, 13.15, 17.40;3D vene keeles: R–N kl 11.30 “22 Jump Street”R–N kl 13.50“Teismelised ninjakilpkonnad”3D: N kl 21.15“Tormi silmas”N kl 19.15Estonia pst 9, Tallinn
NÄITUS
Adamson-Ericu Muuseum“Põhjala lummuses. Eesti kunstnikud Põhjamaades”, kuni 17.08Püsiekspositsioon: “Kunstnik Adamson-Eric (1902–1968)”Lühike jalg 3, Tallinn
Draakoni Galerii“6 lillemaali” Laurentsius, kuni 09.08Pikk 18, Tallinn
Eesti Maanteemuuseum“Näitus alkomeetritest”“Laadawärk”“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee ajaloost„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”“Kogu elu teel” Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatelPüsiekspositsioon: “Tee ajalugu!”Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond
Eesti Rahva Muuseumi näitusemaja“Kodukoht”, kuni 17.08“1944. Meri läände”, kuni 05.10“#Niisama linnas”, kuni 11.01.2015Püsinäitus: “EESTI. Maa, rahvas, kultuur”J. Kuperjanovi 9, Tartu
Eesti Rahva Muuseumi Postimuuseum“Ei saa üle Emajõest”, kuni 02.11Püsinäitus: “Iga ukseni päikeses ja sajus. Eesti rahvuslik postiametkond 90. Postis keelatud kaup”Rüütli 15, Tartu
Eesti Spordimuuseum“Raio ja maailm”, kuni 31.08“Vaseaeg auhinnalaual”, kuni 31.08“Baruto. 10 aastat Jaapanis”, kuni 30.09Rüütli 15, Tartu
Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum“Disain kui eksperiment” Tõnis Käo, kuni 24.08“RHIZOPE. Kunst ja teadus - hübriidne kunst ja interdistsiplinaarne uurimus”, kuni 24.08“Kunsti ja tööstuse vahel. Kunstitoodete Kombinaat”, kuni 07.09Püsinäitus: “Ajamustrid 3”Lai 17, Tallinn
Haus Galerii“QBA” Martin Kaares, kuni 08.08Uus tn.17, Tallinn
Hiiumaa Muuseum - Pikk Maja“Väelised maastikud” Kaljo Põllu, kuni 02.08“Villameri” Anu Raua vaibanäitus, kuni 31.10Vabrikuväljak 8, Kärdla
Hobusepea Galerii“Kahest neljani” Mara Ljutjuk, kuni 11.08Hobusepea 2, Tallinn
KumuÕueeksperiment: “Muthesiuse Kunstikõrgkooli üliõpilaste installatsioonid Kumu sisehoovis”, kuni 31.08“Nikolai Triik. Modernismiaja klassikud”, kuni 28.09“Dialoogid lõpmatusega” Raul Meel, kuni 12.10“Merike Estna ja mina kui maal”, kuni 02.11“Meie modernism. Eesti skulptuur 1960.–1970. aastatel”, kuni 23.11Püsiväljapanek: Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni. Eesti kunst Teise maailmasõja lõpust taasiseseisvumiseniWeizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn
Lennusadam Allveelaev “Lembit”, vesilennukid, paadid ja jahidVesilennuki 6, Tallinn
Niguliste muuseum“Rode altar lähivaates”, kuni 31.12.2015Püsiväljapanek: “Kirikukunst 13.–18. sajandist”, “Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku hõbevarad”Niguliste 3, Tallinn
NUKU muuseumPüsinäitused: “Ferdinand Veike ekspositsioon”“Nukuteatri ajalugu Eestis”“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”“Maailma nukkude saal”“Õuduste kelder”“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”“Tähtede Võlv”“Nukutöökojad”“Auruteater”Lai 1, Tallinn
Pärnu Kunstnike Maja“In Graafika” festival, kuni 16.08Nikolai 27, Pärnu
Pärnu Linnagalerii Raekojas“In Graafika” festival, kuni 23.08Uus 4, Pärnu
Tallinna Lastemuuseum“Lohe-draakon Leena koos sugulaste ja sõpradega” Airi Look`i autorinukud, kuni 28.09“Barbie’de lummuses. Kollektsiooninukud Maivi Kärgineni ja Rimonne Baltic kogudest”, kuni 28.09“Lasteraamatu “Silvia suveõhtujutud” illustratsioonide näitus”Kotzebue 16, Tallinn
Tartu Kunstimaja“Rahvusvaheline skulptuurinäitus” Kuraatorid Jaan Luik ja Juhani Järvinen, kuni 24.08“Jaan Luik”, kuni 24.08“Aleksei Shatunov”, kuni 24.08Vanemuise 26, Tartu
Tartu Mänguasjamuuseum“Armastuslood” emotsionaalseid lugusid kallitest mänguasjadest, sõprusest ning armastusest, kuni 28.09Püsiväljapanek: Nukud ja mänguasjad, millega lapsed on läbi aegade siinmail mänginud. Lisaks on väljas kunstnikunukud ning maailma rahvaste traditsioonilised mänguasjad ja suveniirnukud, Eesti filminukudLutsu 8, Tartu
Tartu Ülikooli Kunstimuuseum“Peaasi on iluasi?”, kuni 31.10Püsiekspositsioon: Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku perioodi skulptuuride kipsvalandidÜlikooli 18, Tartu
Uue Kunsti Muuseum“Mees ja naine” XXI aktinäitus, kuni 31.08Esplanaadi 10, Pärnu
Vaal Galerii“Jaanika Peerna”, kuni 13.09Tartu mnt 80d, Tallinn
Vabaduse GaleriiAdo Lill, kuni 05.08Vabaduse väljak 6, Tallinn
Võru Linnagalerii“Andrus Rõuk, Aivar Rumvolt, Peeter Kaasik – ühisnäitus”, kuni 22.08Liiva 13, Võru