Indrek Mäe • 7 juuli 2018
Jaga lugu:
Börsiuudised
Ainult tellijale

Eksperdid soovitavad kinnisvarasse investeerida ja avaldavad parimad objektid

Kinnisvarasse investeerimiseks on praegu kindlasti parem aeg kui tulevikus, kuid oluline on objekte õigesti valida, tõdesid kinnisvaraeksperdid Investeerimisfestivalil. Mõlemad kõnelenud investorid avaldasid täpselt, mille järgi nemad parimad objektid üles leiavad.

Scandium Kinnisvara arendusjuht Kalle Aron leiab, et üks parimaid investeeringuid on eriti väikesed korterid ülikooli lähedal.
Scandium Kinnisvara arendusjuht Kalle Aron leiab, et üks parimaid investeeringuid on eriti väikesed korterid ülikooli lähedal.  Foto: Andras Kralla

„Eestis on inflatsioon praegu pea 4 protsenti ja euribor negatiivne – selles kontekstis on turvalisem varades olla kui end kriisi ootuses kaevikutesse kaevata,“ tõdes Scandium Kinnisvara arendusjuht Kalle Aron. „Kui sul istub 100 000 eurot kontol, siis fakt on, et homme on selle väärtus väiksem,“ nentis ta.

Tema sõnul on ehitusturu olukord investori jaoks soodne. „Ehitushinnad kasvavad väga kiiresti, mis tähendab, et täna on näiteks tehnokommunikatsioonide loomine odavam kui homme,“ ütles Aron. Tema sõnul on kinnisvara kindel investeering. „See ei kao ära, erinevalt Orkutist, kuhu mõni aasta tagasi raha paigutati,“ selgitas Aron.

Objekte tuleb õigesti valida

Täispikkuses näevad seda lugu Äripäeva tellijad.

Oled tellija, kuid ei pääse lugema?Vaata siia

Seotud lood

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt