7. aprill 1998 kell 22:00

Tamsar hakkab Norma Grupi tegevjuhiks

Norma Grupi nõukogu esimees Jüri Käo ütles, et Tamsar on igati sobilik kandidaat ja nii nad otsustasidki tema kasuks. «Eks igas otsustamises on omad objektiivsed ja omad subjektiivsed kriteeriumid ja nende järgi tundus, et ta sobib,» sõnas Käo.

Neli aastat kaubandus-tööstuskojas töötanud Toomas Tamsar rääkis, et senisest töökohast lahkumise otsus sündis tal juba varem.

«Et see otsus oli sündinud varem, ei olnud ta seotud otseselt Norma Gruppi tööle asumisega,» lausus ta. «Pigem jõudsin ma arusaamisele, et ühte asja on nüüd päris tükk aega tehtud ja oli vaja juba uut väljakutset.»

Tamsar kandideeris aasta alguses ka Eesti Energia peadirektori kohale, kuid Eesti Energia haldusnõukogu eelistas siis Gunnar Okki.

Küsimusele, miks langes valik nüüd just Norma Grupi kasuks, vastas Tamsar, et ühte põhjust on raske välja tuua. «Eks mõtteid, mida edasi teha, oli mitu, aga see variant tundus parim,» sõnas ta.

Käo sõnul on Norma Grupp klassikaline investeerimisettevõte, millel on kolm tegevusvaldkonda. Uue struktuuri järgi on Norma Grupis tööstusdivisjon, finantsdivisjon ja kinnisvaradivisjon, milles grupp oma investeeringuid hoiab ja juhib.

Käo rääkis, et viimased pool aastat on Norma Grupp täpsustanud oma strateegiaid ja eesmärke ning sellest tulenevalt on välja kujunenud väga selge uus struktuur.

Toomas Tamsar asub Norma Grupis tööle maikuu esimestel päevadel.

Hetkel kuum