22. aprill 1998 kell 22:00

Võimas ja väike tavapaberifaks

Sagem Navigator 710 on lasertehnoloogial töötav tavapaberifaks, mis toimib koopiamasinana, ning liites Navigatori arvutiga võimaldab printida ning skaneerida. Mitmefunktsionaalsuse kõrval on Navigator 710 üllatavalt väike ning võimas. Faksiga on võimalik liita ka telefon ja automaatvastaja.

Sagem Navigator 710 on kasutajasõbraliku ja ergonoomilise disainiga ning varustatud kaherealise 32tähemärgilise vedelkristallekraaniga. Faksi menüüdes liikumiseks ja näiteks alfabeetilises telefoniraamatus liikumiseks on seadmel spetsiaalne Navigator-nupp.

Sagemi faks võimaldab fakse saata kas grupile või ükshaaval. Kui faksi saatmisega pole kiire, saab spetsiaalse ECO funktsiooniga faksi kohale toimetada mälust ajal, kui kehtib soodustariif või liinid on vähem koormatud, vähendades seega firma sidekulusid.

Kasutamismugavust suurendavad ka sellised lisafunktsioonid nagu 10 viimativalitud numbri automaatne taasvalimine, 100 kiirvalimismälu enimkasutatavatele numbritele, elektrooniline telefoniraamat, mida saab tähestikuliselt reastada.

Hetkel kuum