Ülo Toomsalu • 1. detsember 2003 kell 5:37

EPL: Jõuluvanad on välja müüdud

Kuigi jõuludeni on aega kolm nädalat, on vaid ühest jõuluvanakontorist võimalik veel punase mantliga habemikku koju tellida.

Suur nõudlus on kergitanud jõuluvana visiiditasu tipptunnil tavapäraselt 500-1000 kroonilt kuni 1500 kroonile, kirjutab Eesti Päevaleht.

?Kõik soovivad jõulutaati 24. detsembril ja see päev on meie kolmele habetunud jõulumehele tõeline hullumaja,? ütles Event Masters OÜ jõuluvanakontori juhataja Tauno Loodus.

?Kõik soovivad endale jõulumeest külla õhtul kella poole seitsme ajal, see ongi tipptund. Jätan rahuliku südamega mõne magusama aja viimasel jõulupäeval vabaks, sest niikuinii ärkab mõne issi südametunnistus alles viimasel minutil,? lausus jõulumees Jaan.

?Vaatamata sellele, et meil töötab neli jõuluvana, saavad kõik 24. detsembri tellimused kohe täis,? ütles Peopunkt OÜ juhatuse liige Andi Raig.

Jõulumehe hinna kruvib kõrgeks selle teenuse väga lühike hooaeg ? habemikku kingitoojat on vaja vaid mõnel päeval aastas.

?Hind ei ole kõrge mitte hea hääle ja oskuste, vaid sellepärast, et aasta lõpus on kõik asjad kallid. Aastalõpu allahindlused ei kehti vist ainult jõuluvanade kohta,? ütles LehvaLehva Managementi ürituste korraldaja Horre Saluste.

<pilt2#fotod/Tallinn/joulud_raekoja_platsil_5_erik.jpg#336#600#Jõuluvana>

Hetkel kuum