Põltsamaa Felixi uueks juhiks saab senine turundusdirektor Anti Orav

ÄP 28. mai 2004, 00:00

Orav asub uude ametisse 1. juunil. Ettevõtte praegune juhataja Andres Koern alustab tööd Põhjamaade suurima toiduainetööstuse kontserni Orkla Foods Soome ja Balti divisjoni äriarenduse direktorina, teatas ettevõte.

Anti Orav töötab ettevõttes 1995. aastast, mil ta lõpetas Tartu Ülikooli turunduse erialal. Orav on ka Põltsamaa linnavolikugu liige ja Põltsamaa Lions klubi asutajaliige.

Orava sõnul on tema peamiseks väljakutseks tagada Põltsamaa Felixi jätkuv areng ja kasumi kasv. ?Pikaajalise edu nimel peame muutma tootmist järjest efektiivsemaks, kiirendama tootearenduse alast tegevust ning leidma võimalusi sisenemiseks uutele turgudele,? märkis Orav.

Ta lisas, et tema ülesandeks on koordineerida Põltsamaa Felixi tegevust Eestis, sest naaberriikides Lätis, Leedus ja Soomes tegelevad turu arendamisega sealsed organisatsioonid. ?Kindlasti arendame oma divisjoni ettevõtete vahel üha tihedamat koostööd, selleks annab hea eelduse ka Andres Koerni uus ametikoht,? märkis Orav.

Kontserni Orkla Foods Soome ja Balti divisjoni äriarenduse direktoriks nimetatud Andres Koern hakkab tegelema innovatsiooni edendamise ja äri laiendamisega. Koerni põhiülesandeks on sünergia leidmine divisjoni ettevõtete vahel, et maksimaalselt ära kasutada kogu ettevõtte potentsiaal.

ASi Põltsamaa Felix käive kasvas 2003. aastal ligi 13%, ulatudes üle 127 miljoni Eesti krooni. Firmas töötab hetkel 115 inimest.

AS Põltsamaa Felix kuulub põhjamaade suurimasse toiduainetööstuse gruppi Orkla Foods, mille käive oli 2003. aastal 11,9 miljardit Norra krooni, kontsernis töötab ligi 6000 inimest.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 14:29
    Otsi:

    Ava täpsem otsing