Osta mobiilne maja ilma krundita

Teet Reier 03. aprill 2006, 00:00

See kõlab küll rohkem teleturuliku pakkumisena, aga sellise maja müügi puhul võiks kõlada taustal sellised hüüdlaused nagu "Unusta kogu vaev, mida pead nägema maja ehitades!

Puuduvad joodikud ja lubadusi mittepidavad ehitusmehed! Ja see pole veel kõik, peale maja saad lisana ka kogu sisustuse kaasa!".

Otsi ja osta omale sobilik krunt, maja autole ja elamine ongi olemas. Siin meenus mulle, kuidas keegi tarkpea oli paigutanud oma suvekodu veoauto haagisele, ikka ilmselt selleks, et rannale lähemale saaks. Kui hakkavad rannaribale parkimise pärast riidlema, vead jälle lubatud kaugusele tagasi.

Selline väikese elamispinnaga maja sobiks ilmselt noorele alustavale perele või siis vanapaarile, kellel lapsed juba kodust läinud. Kui saab ühes kohas elamisest isu otsa või tuleb tööasjus mujale kolida, tellid veoteenuse ja võtad maja ka kaasa. Kuigi Tallinnas ja selle lähiümbruses maksab krunt ilmselt rohkem kui majake ise.

Väikelinnades, kus krundid soodsad, kaks-kolmkümmend aastat vanad majad kipuvad aga maksma miljoni krooni ringis, tasuks selline treilerimaja oma ostu ilmselt kenasti ära.

Vanale majale lisanduks sama palju remondikulu, kui hoone eest tahetakse, sellise väikemaja puhul saab aga arvatavasti hakkama veokulude ja krundi eest maksmisega.

Saada hinnaga 12 000 kr/m" viimistletud ja sisustatud elamine on praeguste aina kerkivate hindade ajastul ju suisa haruldane.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 10:12
    Otsi:

    Ava täpsem otsing