Sündmustekalender hakkab täituma

Henrik Aavik 07. aprill 2006, 00:00

On kevad ja vitamiinipuudusest tingitud väsimus peaks kogu poolkera endasse mässima. Samas taimemaailmas, vastupidi, algab just praegu vegetatsiooniperiood ning ärkamine. Kas eestlane on taim või loom?

Kultuuri-scene viitab pigem meie puisele iseloomule, kuna ideid tegevusteks aina voolab aknast ja uksest sisse samas tempos kui lumevesi voolab minema tänavatelt. Minu hinnangul on Eesti ärkamas.

Simple Minds just lõpetas, juba on välja hõigatud Metallica, Sting, Prodigy, TATU ja teised. Kultuuri tarbival kaasmaalasel on mõistlik juba täna või siis esmaspäeval pöörduda ülemuse poole ning paluda palgakõrgendust või vähemalt mingit toetust suveperioodiks - muidu ikka kõikjale naljalt ei jõua. Teine asi, mis nappima kipub, on aeg, sedagi saavad ülemused veidi juurde anda, lubades töölt varem minema, kui on ikka vaja kella seitsmeks Viinistusse jõuda.

Ühte olulist muutust olen sel kevadel veel Eesti sündmuste turul märganud - peab hakkama oma elu planeerima. Kui kohe ei reageeri, siis on piletid otsas, nädalavahetus ära lubatud, raha otsas või selleks hetkeks nii palju pakkumisi, et ei oska enam valida. See on kindlasti märk, et Maarjamaal on tõusnud nii võime kui ka vajadus tarbida kultuuri. Kui kunagi hinnati, et Eestisse ühel aastal üle kahe suure kontserdi ei mahu, siis nüüd tundub mulle, et see piir on lükkunud kaugele eemale.

Igal juhul on Puhkepäev, nagu ikka, Teie giid ja abivahend oma vaba aja planeerimiseks nii sel nädalavahetusel, järgmisel nädalal kui ka pikemaks ajaks ette.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 09:38
    Otsi:

    Ava täpsem otsing