Ärilaused

Mati Feldmann 12. detsember 2006, 09:59

Häid ütlemisi esmaspäeval, 12. detsembril
ilmunud ajalehtedest.

„Olen Kuulutajat algusest peale võtnud kui vajalikku reklaamiväljundit, ehkki seal ka lugusid ilmub,” ettevõtja Oleg Gross oma ajalehest, Äripäev.

„Meeleolu on positiivne, naftabarreli hind püsib 60 ja 65 dollari vahel,” Hansa Investeerimisfondide fondijuht Jelena Fedotova, Äripäev.

„Tegemist on teatud elanikkonna grupi suukorvistamisega,” sotsioloog Andrus Saar erakondade huvist omandada meediafirmasid, Äripäev.

„Mul puuduvad säästud, investeeringud Olen elu aeg elanud palgast, ma pole saanud kunagi midagi kõrvale panna,” Riigikogu liige Igor Gräzin, SL Õhtuleht.

„Käivad jutud, et saate uus nimi peaks olema „Kes tahab võita 1000 krooni,” mälumängur Indrek Salis miljonimängust, SL Õhtuleht.

„Selles protsessis on Savisaar käitunud täiesti korrektselt,” suusaliidu juhatuse liige Aivo Pärn jõulukaardist, kus Savisaar poseerib koos Šmiguni ja Veerpaluga, Postimees.

„Alampalga tõus 20% on väga hea pakkumine ja sellest ülespoole ei ole tööandjad enam valmis minema,” tööandjate keskliidu juhataja Tarmo Kriis, Postimees.

„Näiteks Sinilille peatuse ümbruses võiksid majad olla sinilille värvi, Karikakra piirkonnas jälle karikakra tooni,” Haabersti linnaosa halduskogu esimees Taavi Rõivas, Postimees.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
12. December 2006, 09:59
Otsi:

Ava täpsem otsing