Nupp nokib

Enn Heinsoo 18. september 2007, 00:00

Sellest hoolimata, et jääkuubikutega saab joogi külmaks, lahjendavad need ka jooki ning saavad peol alati otsa. Lahendus on Piet Hein Drink Cooler ehk ülipoleeritud metallist kera, mille sees on eriline suure soojusmahtuvusega vedel aine. See hoiab teie lemmikvedelikku kaua jahedana. Kera tuleb panna külmikusse ja kui aeg valmis, pistke klaasi. Võimalik, et peate sellega vastu peo lõpuni.

Kui olete pesuvahendite reklaamidest ära hirmutatud hügieenifriik ning minestate, kui keegi aevastab teie arvutihiirele, tasub teil kaasas kanda tugevat UV-lampi, mis tapab pea kõik bakterid. See meenutab klapiga mobiiltelefoni, kuid avades on teil tõhus vahend kõikide oma asjade puhastamiseks. Muidugi ei tasu seadmega üle pingutada, sest liiga bakterivabas keskkonnas elades võite ühel päeval osutuda allergikuks.

Klambrivaba klammerdaja on müstilisimaid asju, mida olen näinud. See suudab panna koos püsima kuni viis paberit. Uudset klammerdajat kasutades ei tule muretseda klambrite otsasaamise või küünte lõhkumise pärast.

Võtmehoidjana kasutatav Xcuse Box teeb mitmesuguseid heliefekte, mis lubavad välja vabandada kõne lõpetamist. Näiteks tekitab see seade häält, nagu oleksite lennujaamas ja tuleks viimane pardalekutse või heliseks teil teine telefon.

Tool Lite II on tõepoolest rohkem rahakoti- kui taskunuga ja sellega saab teha rohkem kui vaid asju lõigata. Vähem kui 5 mm paksuses tööriistas on viiesentimeetrine nuga, käärid, pintsetid, hambaork ja isegi väike punase valgusega taskulamp, mille abil saate hädapärast pimedas teed leida. Kõik need võimalused on pakitud ülitugevasse Zyteli korpusesse.

Kui tahate sompus ning porises sügises lund näha, ulatab teadus teile abikäe. Kiirlume kasutamine on väga lihtne: kallake valgele pulbrile vett ning see paisub sada korda suuremaks, meenutades päris lund. Kuna kiirlumi moodustub ka soojas, on sellega võimalik näiteks tubase jõulukuuse alla talvemeeleolu tekitada. Kui lumi aga mõneks päevaks vedelema jätta, kuivab see ise ning võite selle kas järgmise korrani ära pakkida või kohe taas kasutada.

Laetavad akud on väga toredad, sest kogu aeg patareide ostmise asemel saate need lihtsalt laadijasse panna. Kui aga näiteks olete sõbra juures ja laadijat pole ning kaamera aku saab tühjaks? USBCelli akudega on sellises olukorras lihtne, neid saab suvalise arvuti juures standardse USB-liidese abil täis laadida. Nii kaob vajadus kanda kaasas laadijat või mure selle üle, kas leiate reisil laadijale õige pistiku.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 10:35
Otsi:

Ava täpsem otsing