Taskukohane spordiala igaühele

Liis Epro 07. märts 2008, 00:00

Aktiivselt ujumisega tegelev noormees, kes hetkel treeningutest õppimise eesmärgil mõnda aega pausi peab, teeb treeningperioodil trenni keskmiselt viis korda nädalas. Kui varem treenis ta tippu jõudmise eesmärgil ja pani oluliselt rõhku tulemuste parandamisele, siis nüüd kinnitab ta, et ujub lihtsalt enda rõõmuks.

Kõige suurem kulu ujumistreeningute puhul on noormehe sõnul kuumaks, mis viimase kolme kuu peale kokku oli ligi 500 krooni. Selle summa eest said treenida nii Andres kui ka tema vend.

Lisa kulub aeg-ajalt ka riietele ja võistlustest osavõtmisele, mis toimuvad keskmiselt iga kahe kuu tagant.

Ta osaleb nii oma klubi sisestel kui ka üleriigilistel võistlustel, kus stardimaksud jäävad keskmiselt 200 krooni ringi.

Tõsistel alaga tegelejatel tasub noormehe sõnul sponsoreid hakata otsima 14-16aastaselt.

Et sporditegemine ajal, mil Andres usinalt tudeerib, täitsa unarusse ei jääks, käib ta iga päev jõusaalis. Nõrkus on tal ka ekstreemspordi vastu. Talvel läheb ta igal võimalusel lumelauaga sõitmas.

"Praeguseid Eesti ilmastikuolusid arvestades on Eestis raske lumespordiga tegeleda. Selleks on vaja välismaale sõita ning see omakorda tähendab tohutult suuremaid väljaminekuid," leiab ta.

Suvel, kui on võimalik, tegeleb ta sukeldumisega.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing