Laikjõe: novembris sulatavad reisikorraldajad hindu

03. november 2008, 16:47

TEZ Tour Eesti juhi Marina Laikjõe
hinnangul toob majanduse jahenemine novembrikuistele puhkusereisidele korraliku
hinnasula, mida on oodata kõigi reisikorraldajate lõikes.

Laikjõe selgitas TEZ Touri pressiteates, et novembris langevad reiside hinnad talvistesse sihtkohtadesse, eelkõige Egiptusesse. Novembriks toob ka TEZ Tour müüki sisuliselt loteriimajutuse hindadega Egiptuse reisid, mille maksumus algab viiest tuhandest kroonist.

Soodushindade põhjuseks on, et november jääb kahe reisimise kõrgperioodi vahele, mil jõukad inglased, sakslased, itaallased ja venelased tööd rabavad ning oma äriasju ajavad, et detsembri keskpaiku taas reisikohvrid pakkida.

„Kuum aeg algab taas detsembri keskelt ning kestab kuni õigeusu Jõulude ehk jaanuari keskpaigani. Kõik see tähendab aga, et november on hea aeg reisida ka hinnatundlikumatel klientidel,“ ütles Laikjõe.

Laikjõe sõnul on laenukoorma all ägavad Eesti turistid muutunud väga hinnatundlikuks ega planeeri otseselt talvepuhkust. „Samas on paljudel inimestel kohvrid alati valmis ning oodatakse viimase hetkeni paremaid pakkumisi, et kaks päeva enne lendu piletid osta ja reisima minna,“ rääkis Laikjõe.

Konkurentsis püsimiseks korraldab TEZ Tour talvehooajal Tenerifele ja Egiptusesse 4-6 tšarterlendu nädalas. Detsembris alustatakse otselendudega Tallinnast Taisse.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
03. November 2008, 16:47
Otsi:

Ava täpsem otsing