Kohtla-Järve pistisekuriteo tunnistajad kadunud, ka lähedaste jaoks

Kadri Paas 27. november 2009, 11:21

Kaitsepolitseinikud pole suutnud leida kahte Kohtla-Järve linnapea Jevgeni Solovjovi ja ärimeeste Nikolai Ossipenko ning Rinat Hamidullini arvatava pistisekuriteo võtmetunnistajat.

Telefonile ja elektronkirjadele duo ei vasta, omaksed aga ei tea nende asukohast midagi. 

Üks otsitavatest töötab Kohtla-Järve linnavalitsuses raamatupidajana ja viibib praegu puhkusel, teine aga enam linnavalitsuses ei tööta. Nüüd on ta Kohtla-Järve linnavolinik.

"Meile tundub kummaline, et hea küll, kui meilile ja telefonile ei vastata, aga isegi lähedased ei tea nende asukohta. Veel eile õhtul ei olnud politseinikud nende asukohta tuvastanud," ütles Viru ringkonnaprokuratuuri juhtivprokurör Dilaila Nahkur-Tammiksaar Äripäevale.

Samas ei karda juhtivprokurör, et kaitsepolitsenike jaoks teadmata asupaigas viibiva inimesega oleks midagi kurja juhtunud.

"Kuulasime antud kriminaalasjas inimesi pool aastat pealt. Ühegi vestluse jooksul ei ole kedagi ähvardatud. Kõik käis viisakalt. Öeldi lihtsalt: "Vaadake, meie majas käivad asjad niimoodi..." Samuti ei ole asjaga seotud olnud nn allilma arvatavad liikmed. Seetõttu arvamegi, et nende praegu veel teadamata paigas viibivate inimestega on kõik korras, nad on elus," rääkis juhtivprokurör.

 

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
01. December 2009, 16:14
Otsi:

Ava täpsem otsing