Silvia Kruusmaa • 8. märts 2011 kell 12:40

IRL välistab astmelise tulumaksu, tasulise kõrghariduse ja palgaarmee

Täna koalitsiooniläbirääkimiste delegatsiooni moodustanud Isamaa ja Res Publica Liidu esimees Mart Laar kinnitas, et erakond välistab astmelise tulumaksu, tasulise kõrghariduse või ülemineku palgaarmeele.

IRLi eestseisus moodustas täna delegatsiooni, mis esindab erakonda läbirääkimistel ja konsultatsioonidel järgmise koalitsiooni moodustamiseks. Sellesse kuulub neli põhiliiget ja kuus lisaliiget.

"IRLi eesmärk on viia ellu oma programmilisi ideid. Oleme valmis põhjalikeks läbirääkimisteks ja stabiilseks valitsuskoostööks. Kindlasti ei ole IRL nõus kehtestama astmelist tulumaksu, tasulist kõrgharidust või minema üle palgaarmeele," ütles IRLi esimees Mart Laar.

Põhiliikmed on erakonna esimees Mart Laar, aseesimees Juhan Parts, peasekretär Ken-Marti Vaher ja poliitikasekretär Margus Tsahkna.

Lisaliikmed on haridusminister Tõnis Lukas, kaitseminister Jaak Aaviksoo, põllumajandusminister Helir-Valdor Seeder, regionaalminister Siim Valmar Kiisler ning riigikogu liikmed Urmas Reinsalu ja Marko Mihkelson.

Peaminister Andrus Ansip ütles täna, et Reformierakond teeb valitsuse moodustamiseks ettepaneku nii IRLile kui ka sotsidele. 

Hetkel kuum