Nordea kaardimakseid hakkab töötlema Nets

Anne Oja 13. aprill 2011, 16:18

Edaspidi tegeleb Nets kõigi kaardimaksete töötluse ja haldusega Nordea nende põhjamaiste klientide puhul, kes aktsepteerivad kaardimakseid, teatas kaardimaksete töötleja.

Leping Nordeaga hõlmab üle 100 000 kaupmehe enam kui 425 miljoni tehinguga aastas.

Lepingu põhiaspektiks on kaarditehingute tegemine, mis hõlmab töötlust ja kaardipõhiseid teenuseid. Leping sisaldab ka Nordea kaardisüsteemide väljatöötamist, realiseerimist ning evitamist Rootsis ja Norras, samuti Nordea süsteemide ja tööprotsesside ülevõtmist Nordea andmete üleviimisperioodi käivitamisel CAPS-süsteemi, mis on Netsi süsteem kaubanduslepingute käsitlemiseks kaarditehingute puhul.

Netsi kontserni asepresidendi Susanne Br¸nnumi arvates on leping loomulik laiendus Netsi strateegiale, milleks on olla Põhja-Euroopa juhtiv ettevõte maksete, kaartide ja infolahenduste vallas.

„Oleme Nordea lepinguga rahul ja uhked selle üle! Rahvusvahelised kliendid soovivad ühtainsat tarnijat, kes on võimeline töötlema makseid kõigil turgudel, kus nad tegutsevad, ning Nets suudab pakkuda just selliseid konkurentsivõimelisi tellimuslahendusi ja teenuseid. Leping Põhjamaade suurima pangaga — Nordeaga — kindlustab Netsi strateegilist vundamenti soosituma kaardimaksete töötlejana Põhjala pankade hulgas,” kommenteeris Br¸nnum.

Nets töötleb kaardimakseid ja sellega seotud teenuseid Põhjamaade pankadele ning finantsasutustele. Nets on suuruselt viies kaardimaksete töötleja Euroopas ning suurim Põhjamaades.

Nets kuulub Põhja-Euroopa juhtivate ettevõtete hulka makselahenduste, infoteenuste ja digitaalturbelahenduste valdkonnas, pakkudes üht kõige ulatuslikumat ja nüüdisaegsemat tooteportfelli kogu Euroopas. Meie eesmärk on saada veelgi kindlamaks partneriks oma klientidele, toetades nende äritegevust nii kodumaisel kui ka rahvusvahelisel tasemel. Me üritame teha finantsvara ja andmete käsitlemist lihtsamaks ning turvalisemaks.
Netsil on üle 2200 töötaja; peakorter on Kopenhaagenis, kompetentsi- ja ärikeskused aga Oslos, Stockholmis, Helsingis ja Tallinnas.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    13. April 2011, 16:19
    Otsi:

    Ava täpsem otsing