Riik otsib käitlejat Vormsi parvlaevaliinile

1321-aripaev 17. juuli 2014, 16:55

Majandus- ja kommunikatsiooniministeerium koos Lääne maavalitsusega kuulutas täna välja riigihanke käitleja leidmiseks Vormsi saart teenindavale reisiparvlaevaliinile.

Käitlejat otsitakse uuele ehitatavale laevale Ormsö enne selle valmimist, teatas ministeerium.

Avaliku teenindamise leping veoteenuse osutamiseks Sviby-Rohuküla-Sviby reisiparvlaevaliinil sõlmitakse viieks aastaks, eeldatavalt perioodiks on 5. jaanuar 2015 kuni 30. aprill 2020.

Hankeleping hõlmab sõidupiletite müüki ja eelmüüki (sh e-piletite) ning pakkuja poolt broneerimise korraldamist nii Rohuküla sadamas kui e-keskkonnas.

Pakkumiste esitamise tähtaeg on 25. august 2014 ning see peab jõus olema 90 päeva. Pakkumiste võrdlemisel võetakse arvesse avaliku liiniveo teenuse hinda ning pakkujal peab olema reisi- või parvlaevateenuse osutamise kogemus viimase kolme aasta jooksul. Hankeleping sõlmitakse madalaima hinnaga pakkujaga.

Reisiparvlaev võimaldab aastaringset vedu ja peab mahutama vähemalt 22 sõiduautot või kaht veoautot massiga 45 tonni. Päästevahenditega varustatud sõitjakohti peab olema laeval vähemalt 200.

Reisile kuluv aeg sõitjate pardalevõtu ja pardalt lahkumisega ning koos sõidukite lastimise ja lossimisega ei või ületada tavapärastes ilmastikuoludes Sviby-Rohuküla liinil 60 minutit, sealjuures ei tohi olla ülesõidu aeg üle 45 minuti.

Vormsi liini uus reisiparvlaev Ormsö valmib Veeteede Ameti tellimusel. Laeva valmimistähtaeg on 1. mai 2015.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
17. July 2014, 16:55
Otsi:

Ava täpsem otsing