23. mai 2018 kell 13:13

Vaata, millistes välislähetustes on praegu riigikogu liikmed

Riigikogu pressiteenistuse tänase eelinfo põhjal on paljudel riigikogu liikmetel töine aeg – palju on visiite ja kohtumisi.

16. – 25. mai

Riigikogu liige Hannes Hanso osaleb Eesti ÜRO Julgeolekunõukogu liikmeks kandideerimise kampaania raames kohtumistel Tšiilis, Peruus ja Ecuadoris.

21. – 24. mai

Euroopa Liidu asjade komisjoni (ELAK) esimees Toomas Vitsut, aseesimees Jaak Madison ning liikmed Monika Haukanõmm, Tarmo Kruusimäe ja Liisa Oviir on komisjoni visiidil Thbilisis Georgias.

21. – 24. mai

Euroopa Nõukogu Parlamentaarse Assamblee (ENPA) Eesti delegatsiooni liige Tiit Terik osaleb ENPA õigusasjade ja inimõiguste komitee istungil Reykjavikis Islandil.

22. – 24. mai

Riigikogu liikmed Johannes Kert (22. – 23. mai) ja Eerik-Niiles Kross osalevad Vabariigi Presidendi ametlikul visiidil Ukrainas.

23. – 26. mai

Kultuurikomisjoni liige Yoko Alender avab Veneetsia arhitektuuribiennaali Eesti ekspositsiooni Itaalias.

24. – 25. mai

Balti Assamblee Eesti delegatsiooni liige Rainer Vakra ning Riigikogu liikmed Dmitri Dmitrijev, Toomas Jürgenstein, Kalvi Kõva, Kalle Laanet ja Hanno Pevkur osalevad Eesti, Läti ja Leedu parlamentide vahelisel korvpalliturniiril Balti Assamblee karikale Šiauliais Leedus.

24. – 25. mai

Riigikogu liige Marianne Mikko osaleb Euroopa Sotsiaaldemokraatliku Partei (PES) naiste koosolekul Brüsselis Belgias.

24. – 26. mai

Euroopa Nõukogu Parlamentaarne Assamblee (ENPA) liige Andres Herkel osaleb ENPA kultuuri-, teadus-, haridus- ja meediakomitee istungil Pariisis Prantsusmaal.

24. – 26. mai

Riigikogu liige Olga Ivanova osaleb rahvusvahelisel majandusfoorumil „Spief 2018“ Peterburis Venemaal.

Hetkel kuum