Haapsalu ööklubi Africa läks müüki

19. jaanuar 2001, 08:45

Neliteist kuud tagasi muusikaärimehelt Lauri Laubrelt võlgades Haapsalu pubi ja ööklubi Africa ostnud Meigo Pruudel pani meelispaiga miljonite kroonide eest müüki, kirjutab SL Õhtuleht.

Africa müüki korraldava Kinnisvarakeskuse maakler ei soovinud öelda, mis hinnaga Haapsalu elanike meelispaik on müügis. ?On selge, et miljoni krooni eest seda ei müüda ja viit miljonit ei saa,? seletas maakler. ?Africa hind on läbirääkimiste küsimus, on ka järelmaksu võimalus.? Maakleri sõnul müüakse Africa pubi ja ööklubi maha koos sisustusega. ?Alates eritehnikast kuni nugade ja kahvliteni välja,? kinnitas ta.

?Praegune tegevus kontsertide ja artistidega ei anna palju aega muuga tegelemiseks,? põhjendas ASi Kissmaier juht Meigo Pruudel Africa müüki panemist. Tema sõnul on meelelahutuspaik olnud kogu aeg kasumis.

Koos Tartu ärimehe Urmas Pastiga möödunud aasta lõpus endisele Lauri Laubre klubile Dekoltee eluvaimu sisse puhunud Juhan Kolk ütles, et on arutatud tegevuse laiendamist Haapsallu, kuid otsust selle kohta pole veel langetatud. ?Africa on nii otseselt kui kaudselt müügis olnud pikka aega ja ka meile on seda pakutud,? seletas Kolk.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing