Raadio Kuku programm läheb üle pooletunnisele saateperioodile

21. veebruar 2001, 11:45

Alates 1. märtsist alustab samal päeval 9aastaseks saav Kuku raadio argipäeviti täiesti uue ja terve päeva kestva infoprogrammi tootmist, teatas Raadio Kuku peatoimetaja Merlis Nõgene. Kella 10.00-18.30 on kõik eetritunnid jaotatud uudistepooltunniks ja teemapooltunniks.

Uudistepooltundide aluseks on senised infosaated ?Raadio Ekspress?, ?Infoselver? ja ?Päevapilk?. Iga tunni 30 esimese minuti jooksul saab kuulaja ülevaate uudistest, koos reportaa?ide ja otselülitustega.

Teemapooltundidesse on liikunud kõik kindlat valdkonda käsitlevad saated, alates ?Tehnokratist? ja ?Söögirõõmudest? kuni õhtuse ?Tipptunnini? välja. Ükski neist saadetest ei kesta kauem kui 30 minutit. Samas on mõne teema käsitlemiseks päevas ette nähtud kaks eraldiseisvat pooltundi.

Muudatuse eesmärk on muuta Kuku raadio lihtsamini kasutatavaks inimestele ka päevasel tööajal, mil pikkade jutusaadete kuulamiseks ei ole mahti.

Uue rubriigina hakkavad kindlal kellaajal ehk igal veerandtunnil eetris olema majandusuudised. Kuku toob tagasi talvekavast välja jäänud eetrisse helistamise ja oma arvamuse avaldamise võimaluse, mis on kahe teemapooltunni sisuks.

Kaht teemapooltundi täidab edaspidi ka liiklussaade ?Tipptund?, mis on eetris kella 16.30-17.00 ja 17.30-18.00, kattes niiviisi paremini reaalset tipptundi Tallinna tänavatel.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing