Kaido Einama 01. märts 2001, 00:00

Demoversiooniga saab edaspidi ainult testida oma arvuti ja internetiühenduse sobivust Netifoni kõnedeks. Helistada saab vaid numbrile 14411, kus öeldakse kellaaaega.

Praegu maksab Netifoniga Eesti telefoni võrgus helistamine 0.32/minut (sealhulgas taksofonile), mobiilivõrku 4 krooni minut, põhjamaadesse 1,9 krooni minut ja välisriikidest Eestisse igalt poolt 1,9 krooni minut.

1. aprillist alanevad Netifoni rahvusvaheliste kõnede hinnad. Helistamisel Euroopasse, Venemaale, Kanadasse ja USA-sse on uueks hinnaks 4,2 krooni.

1.aprillist saavad võimalikuks ka kõned arvutist arvutisse ehk Netifonilt Netifonile. Endale saab tellida personaalse Netifoni telefoninumbri, millele saab helistada ka tavatelefonidelt. Netifoni numbri kuutasu on 27 krooni. Kõne Netifonilt Netifonile on tasuta, tavatelefonilt Netifonile aga maksab 32 senti minut.

Kõige soodsam on Netifon välismaalt koju helistajatele. Kvaliteedilt on internetitelefon sarnane GSMile, kuid kehva võrguühendusega võib olla ka häälekatkestusi, mis kõnelejast arusaamist raskendavad.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 11:12

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing