Endised hoiupankurid panid rajatavas veekeskuses basseiniaja kinni

07. märts 2001, 09:03

Kuigi Tartu vee- ja tervisekeskus peaks valmima septembriks, ehitajad paigaldavad alles ventilatsioonisüsteeme ja märtsi keskpaigas algab basseinide plaatimine, on esimene soovija basseiniaja kinni pannud, kirjutab Tartu Postimees.

Eile veekeskuse ehitusjärguga tutvumas käinud aselinnapea Aksel Kivi ei soostunud ütlema, kes on valmivasse veekeskusesse esimese broneeringu teinud.

Kuid ta märkis, et näiteks firma pidu veekeskusesse planeerida on palju riskivabam kui kavandada see suvisel ajal vabaõhuüritusena ja sõltuda ilma tujudest.

Tartu Postimehe usaldusväärse allika väitel on basseiniaja kinni pannud endised hoiupankurid, kes pea iga suvi korraldavad suvepäevi.

Veekeskust oli eile üle vaatamas ka Grand Hotel Tallinna juhatuse esimees Peedu Zeiger.

?Praegu otsime võimalusi koostööks ja kui tingimused rahuldavad mõlemaid pooli, pole miski võimatu,? jäi Zeiger napisõnaliseks. ?Tartu veekeskus äratab huvi juba seetõttu, et nii julge ideega on tihatud välja tulla ja nii kallist objekti on ehitama hakatud.?

Veekeskuse projektijuhi Mati Tolmoffi kinnitusel on ehitaja täpselt graafikus ja esialgu ei takista miski keskuse valmimist 1. septembriks.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing